BleBox - propozycje

• 18 Odpowiedzi
  • 1194 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: BleBox - propozycje
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2017, 11:37:19 am »
Grzegorz, dzięki Tobie namierzyliśmy buga:) jak tylko go naprawimy i opublikujemy poprawkę to dam znać.
 ;)

I jak prace postępują, kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Pozdrawiam
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 03, 2017, 02:48:21 pm »
ja mam dwie propozycje
gatebox - kupiłem i działa, ale mam słaby zasięg wifi (moc sygnału). możliwość podłączenia antenki zewnętrznej rozwiązuje problem, ale nie ma złącza do anteny.
Może model z antena kierunkową? 

modyfikacja switchboxa. instalacja taka wymaga umiejętności technicznych lub zatrudnienie elektryka. pakując to do obudowy takiej jak fibaro wall plug  każdy może to zainstalować baz obawy o porażeniem prądem. Proszę nie róbcie obudowy jak HS110 tp-linka lub eximaxy- typ fibaro jest naprawdę bardzo dobry z punktu widzenia użytkownika - prywatnie mam fibaro i HS110. LED to tylko bajer który wyłączyłem, ale pomiar prądu jest bardzo fajny i ważny
*

Offline krzychor

• * 4
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: krzychor
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 04, 2017, 07:38:30 pm »
witam,
w moim przypadku shutterboxy w kilku oknach w domu, na najbardziej oddalonych od routera jest problem z zasięgiem (czyli shutterbox nie widzi routera wifi), ale widzi sieci innych kostek. więc może dało by się tak usprawnić boxy aby dało się sprzęgnąć jeden poprzez drugi z siecią domową, coś na zasadzie retransmitera???
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 04, 2017, 07:47:34 pm »
a zasięg wifi masz dobry w całym domu?
Może potrzebujesz access pointa i routera?
u mnie router stoi na parterze w północno/zachodniej  części domu  a access point na pietrze w południowej/wschodniej.
Ważne aby zasięg routerów  dzielił dom na pół. Router i access point maja ten sam SSID i password, ale różne kanały.
niestety do gateboxa i tak dociera słaby sygnał bo daleko jest brama od domu