BleBox - propozycje

• 63 Odpowiedzi
  • 11855 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline g0g0

• ** 34
  • 0
Odp: BleBox - propozycje
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 30, 2019, 01:23:12 pm »
Hej!

uSensor to najbardziej opóźniony w czasie z naszych produktów - nałożyło się kilka trudności, zarówno programistycznych jak i elektronicznych stąd jeszcze nie jest gotowy.
Cześć
Na jak długo planowane jest jeszcze to opóźnienie?  :P
Czy cos wiadomo na temat usensor?
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 18, 2020, 06:04:45 pm »
Czy gdzieś istnieje temat dotyczący wersji urządzenia oraz dostępnego oprogramowania do niego?

Pytam ponieważ mam dimmerBoxa w wersji 2.0 (soft 0.643) i w opcjach wBoxa mam podświetlone "pobierz nowe oprogramowanie". Po przyciśnięciu niby trwa aktualizacja ale po jej zakończeniu wersja softu jest taka sama a przycisk nadal aktywny.

Nie wiem czy to jakiś błąd w wBox czy mój dimmer się uszkodził.

Gdyby istniała lista wersji urządzeń oraz oprogramowania może trochę by to pomogło. Także w kwestii wymiany starszych urządzeń na ich nowsze wersje byłoby łatwiej.
*

Offline sizar

• ** 27
  • 0
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 18, 2020, 11:05:19 pm »
Ja mam dokładnie ten sam problem z jednym z switchboxd... Dzieje się tak samo, mimo, iż w innym o tym samym numerze sprzętowym aktualizacja poszła bez problemu i po aktualizacji pokazał sie w Google Home.
*

Offline k3rnell

• ** 55
  • 5
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 19, 2020, 12:43:13 pm »
Ja mam dokładnie ten sam problem z jednym z switchboxd...
Jeżeli sterownik nie ma stabilnego połączenia z internetem (wskaźnik sygnału sieci poniżej pola żółtego, ew. jakieś inne problemy z siecią) to aktualizacja nie przejdzie - musi "ciurkiem" pobrać całe firmware.

Wersje softu 0.6xx nie mają jeszcze systemu sprawdzania czy jest nowa wersja, stąd trzeba ręcznie klikać "aktualizuj oprogramowanie" niejako w ciemno.

DimmerBox i gateBox jeszcze wciąż są w serii 0.6xx ale krążą plotki że niedługo pojawi się aktualizacja :)