GateBox - internetowy sterownik bram, furtek i drzwi :)

• 78 Odpowiedzi
  • 11374 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Piotr_D2018

• * 2
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: Piotr_D2018
Odp: GateBox - internetowy sterownik bram, furtek i drzwi :)
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 10, 2018, 05:32:57 pm »
Dzięki za info, zamawiam zatem kontaktrony i będę je montował.

Pozdrawiam
*

Offline abial

• * 5
  • 0
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 09, 2018, 08:56:15 pm »
Właśnie stałem się posiadaczem GateBox-a, podłączyłem go do napędu FAAC 740 i otwieranie/zamykanie działa. :)

Zachęcony sukcesem chciałem podłączyć kontaktrony według tego schematu (oczywiście wszelkie zmiany robiłem przy wyłączonym zasilaniu). Podłączyłem ... i po włączeniu Gatebox nie pojawił się w sieci, tzn. aplikacja wBox przestała go widzieć. Sam Gatebox wydawał się żywy, bo leniwie mrugał od czasu do czasu diodką. Po odłączeniu kontaktrona i pozostałych przewodów od wejść INx Gatebox znowu pojawił się w sieci.

Hardware 7.6, soft 0.610. Jakieś sugestie?
*

Offline k3rnell

• ** 36
  • 5
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 11, 2018, 12:46:23 pm »
po włączeniu Gatebox nie pojawił się w sieci, tzn. aplikacja wBox przestała go widzieć. Sam Gatebox wydawał się żywy, bo leniwie mrugał od czasu do czasu diodką
Jeżeli gateBox mruga diodką to emituje też sieć WiFi - podłącz się bezpośrednio do sterownika i zobacz czy widać stan bramy.
*

Offline abial

• * 5
  • 0
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 12, 2018, 04:50:07 am »
Dzięki - Wifi jest na granicy zasięgu, może podłączenie kontaktronów zmieniło rozkład pola. Dostępna moc dla akcesoriów w tym napędzie też jest taka sobie (oficjalnie 250mA) więc może obydwie rzeczy się skumulowały. Będę dalej próbował z ekstenderem.