Nowa aplikacja wBox (betatety)

  • 20 Odpowiedzi
  • 8067 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline stratoss

  • ** 35
  • 0
Odp: Nowa aplikacja wBox (betatety)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2018, 11:03:55 pm »
Witam ,

Czy można w aplikacji ustawić bądź bardziej przestawić na liście sterowanie kolejność urządzeń ? Albo nie umiem tego zrobić , albo nie ma takiej funkcji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
*

Offline Kevin

  • ** 51
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: homebridge
Odp: Nowa aplikacja wBox (betatety)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2018, 07:04:46 am »
Witam ,

Czy można w aplikacji ustawić bądź bardziej przestawić na liście sterowanie kolejność urządzeń ? Albo nie umiem tego zrobić , albo nie ma takiej funkcji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Przytrzymujesz dlugo palcem na urzadzeniu
*

Offline stratoss

  • ** 35
  • 0
Odp: Nowa aplikacja wBox (betatety)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2018, 07:35:33 am »
Witam ,

Czy można w aplikacji ustawić bądź bardziej przestawić na liście sterowanie kolejność urządzeń ? Albo nie umiem tego zrobić , albo nie ma takiej funkcji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Przytrzymujesz dlugo palcem na urzadzeniu

Dzięki , za krótko trzymałem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
*

Offline spaw17

  • * 16
  • 0
Odp: Nowa aplikacja wBox (betatety)
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 10, 2018, 07:15:03 am »
Witam, w nowej aplikacji nie ma możliwości kontroli wboxów bez rejestrowania się na Waszym portalu? Czyli jak chcę obsługiwać urządzenia tylko lokalnie to muszę znaleźć inna aplikacje. Wolałem poprzedni stan rzeczy.
*

Offline harry

  • * 1
  • 0
Odp: Nowa aplikacja wBox (betatety)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 21, 2019, 07:41:51 pm »
Witam,

pojawiła się w sklepie Google aktualizacja aplikacji wBox, więc nie omieszkałem przetestować.

Fajnie, że został rozszerzony harmonogram zadań o kostki switchBox.

Natomiast, nie za dobrze sprawdzają się sceny, tzn po uruchomieniu jakiejkolwiek
sceny sterowanie kostką się zawiesza. Program wBox działa nadal, ale nie da się uruchomić
kolejnej sceny, ba nawet nie da się wyłączyć odbiornika (po zadziałaniu sceny) z jakiegokolwiek
panelu: grupy, urządzenia, sterowanie. Wyjątkiem jest panel z dużym przyciskiem on/off oraz
przeglądarka internetowa w sieci lokalnej.
Aktualizacja oprogramowania kostki też chyba lepiej sprawuje się po staremu. Nie udało mi się
wymusić sprawdzenia aktualnej wersji oprogramowania za pomocą ikony w prawym górnym rogu.
*

Offline Patriko

  • Moderator
  • ***** 441
  • 21
  • Nazwa i wersja ID: Darin/BleBox.eu
Odp: Nowa aplikacja wBox (betatety)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 21, 2019, 09:19:55 pm »
Hej!

Podeślij mi proszę na PW maila którego używasz do logowania do uPortal, zobaczymy czy odłożyły się jakieś crash logi.