Moduły Delta Dore służące do sterowania ogrzewaniem:
Zestaw TYBOX 137 Podstawowy termostat bezprzewodowy z gamy Delta Dore, sprzedawany między innymi jako produkt OEM przez firmę Immergas. Dobrze znany i ceniony produkt przez polskich instalatorów ogrzewania. Możliwość w pełni autonomicznej pracy (harmonogram ustawiany na termostacie) oraz integracji z centralkami Delta Dore. Przy integracji sterowanie odbywa się za pomocą wyborów predefiniowanych progów (komfort, noc, wyjazd). Regulacja za pomocą algorytmów PI.
Link
Zestaw TYBOX 5100 Podstawowy zestaw służący do integracji ogrzewania wodnego (kocioł lub nie-rewersyjna pompa ciepła). Harmonogramy są obsługiwane za pomocą centralek Delta Dore. Regulacja za pomocą algorytmów PI. Za pomocą naściennego termostatu można nadać temperaturę manualnie.
Link
Zestaw TYBOX 5150 Zestaw do sterowania strefami z rewersyjną pompą ciepła lub klima-konwektorem. Regulacja za pomocą algorytmów PI. Za pomocą naściennego termostatu można nadać temperaturę manualnie.
Link
Zestaw TYBOX 5200 Zestaw strefowy do nie-rewersyjnej pompy ciepła, zaworu strefy lub pompy z głowicą termostatyczną. Regulacja za pomocą algorytmów PI. Za pomocą naściennego termostatu można nadać temperaturę manualnie.
Link
RF 4890 Odbiornik do sterowania elektrycznym ogrzewaniem podłogowym. Możliwość podłączenia sondy temperatury podłogi i realizowania funkcji ochrony termicznej. Obciążenie do 10 A. Współpracuje z czujnikiem naściennym TYBOX 5101. Regulacja za pomocą algorytmów PI.
Link
TYBOX 5101 Naścienny czujnik temperatury z możliwością manualnego nastawiania temperatury. Do współpracy z odbiornikiem RF 4890.
Link