Wanna - zdalne przygotowanie kapieli

  • 4 Odpowiedzi
  • 2131 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Swistax

  • * 22
  • 0
Wanna - zdalne przygotowanie kapieli
« dnia: Grudzień 08, 2016, 09:01:23 pm »
Witam wszystkich ponownie,
Jestem w trakcie robienia instalacji i wymyśliło mi się ze fajnie byłoby przygotować przez smartfona kąpiel w wannie o określonej temp. Czy ktoś z was kiedyś robił coś takiego? Ogólnie co do temperatury wody i rozpoczęcia jej wlewania mamy jakiś pomysł to pozostaje problem korka - mianowicie jak go zatkać? Ogólnie instalator ma jakieś tam pomysły ale musi jeszcze posprawdzać czy da radę to zrobić tak jakby chciał. Ale pomyślałem ze może ktoś tutaj już miał do czynienia z czymś takim i zechciałby pomoc?

Z góry dziękuje za wszelka pomoc
*

Offline homelogic

  • **** 341
  • 11
  • Nazwa i wersja ID: Loxone + Ampio + Delta Dore + Grenton + KNX
Odp: Wanna - zdalne przygotowanie kapieli
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2016, 05:40:23 am »
*

Offline Swistax

  • * 22
  • 0
Odp: Wanna - zdalne przygotowanie kapieli
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2016, 07:45:12 am »
Dzięki za link. Orientujesz się może jak to cenowo wyglada?
*

Offline ostry

  • * 11
  • 3
  • Nazwa i wersja ID: HC2 4.530
Odp: Wanna - zdalne przygotowanie kapieli
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2016, 12:32:33 am »
Ceny zaczynają się od 6500 GBP z instalacją. Link poniżej :
http://www.gms-uk.co.uk/kbnewsonline/WeeklyFolders/kbnews08-03-09/Bath-iphone.htm
HC2, 4x Fibaro Dimmer, 4x Fibaro Dual Relay, 2x Fibaro Smoke Sensor Gen.1, 2x Aeotec Relay Switch, 1x Fibaro Door Sensor, 1x Fibaro Flood, 1 x TKB Home TZ-68 Plug Switch, Satel Integra 128, 3x D-Link DCS-6314, Nest Thermostat Gen3, Logitech Harmony Hub, Philips Hue, Efergy Power Meter, Skybell
*

Offline Swistax

  • * 22
  • 0
Odp: Wanna - zdalne przygotowanie kapieli
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2016, 07:32:56 am »
Za takie pieniądze to nie warto. :) lepiej samemu coś pokombinować i wymyślić. W każdym razie link się przydał. A wykonywał to ktoś z użytkowników we własnym zakresie a nie gotowe rozwiązanie?