Najlepsze i najtańsze sklepy Z-Wave

  • 4 Odpowiedzi
  • 2882 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rezus

  • * 2
  • -1
Najlepsze i najtańsze sklepy Z-Wave
« dnia: Luty 16, 2017, 09:48:57 am »
Witam wszystkich,

Chciałbym kupić większą ilość czujników z-wave do siebie do domu. Czy posiadacie jakieś dobre sprawdzone sklepy z dobrymi cenami ?
Czujniki Z-Wave są bardzo drogie.
Do tej pory zamawiałem ze strony(negatywna reklama) Jednak oni mają bardzo mały wybór i dość drogo.

Ostatnio natknąłęm się na ten - wydaje mi się najelpszy, dużo produktów i bardzo dobre ceny.
(kryptoreklama)

Czy znacie jeszcze jakieś inne sklepy ?

Pozdrawiam,
Kamil
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2017, 11:29:11 am wysłana przez andre »
*

Offline andre

  • Moderator Globalny
  • ***** 258
  • 3
  • Nazwa i wersja ID: HA(AIS)+HC2 4.570,GRENTON1.0+LK v2.0+BLE+RPi...
Odp: Najlepsze i najtańsze sklepy Z-Wave
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2017, 11:31:13 am »
Treści w sprawach handlowych proszę zamieszczać w temacie Giełda-Ogłoszenia
*

Offline rezus

  • * 2
  • -1
Odp: Najlepsze i najtańsze sklepy Z-Wave
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2017, 01:48:09 pm »
Drogi Moderatorze,

Temat postu to prośba o wrzucenie linków do sklepów z którzych użytkownicy zamawiają urządzenia Z-Wave. Do sklepów sprawdzonych z przystępnymi cenami.
Jako przykład podałem dwa sklepy które raczył Pan zaznaczym jako "reklamy". Gdyby choć łaskawie przeczytał Pan treść postu a nie mechanicznie blokował wszystkie linki to może by się Pan dwa razy zastanowił.

Jest granica między reklamą a obiektywną opinią. Mam nadzieję że potrafi Pan to odrużnić.

Druga rzecz to pozostawił Pan posta bezużytecznego. Bo skoro nie ma tych linków to jego istnienie przestaje meć sens.

Pozdrawiam,
Kamil
*

Offline andre

  • Moderator Globalny
  • ***** 258
  • 3
  • Nazwa i wersja ID: HA(AIS)+HC2 4.570,GRENTON1.0+LK v2.0+BLE+RPi...
Odp: Najlepsze i najtańsze sklepy Z-Wave
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2017, 03:33:55 pm »
Szanowny Rezusie
W swoim pierwszym poście autorytatywnie wygłaszasz opinię o podlinkowanym sklepie:
Cytuj
Jednak oni mają bardzo mały wybór i dość drogo.
Więc czemu służy ta opinia jak nie negacji i podważaniu zaufania  bez podania przykładów, zwłaszcza, że w tzw. "międzyczasie" porównałem ceny w obu sklepach i są identyczne (w/g kursu kantorowego) a asortyment jest większy w tym pierwszym.
Piszesz dalej:
Cytuj
Jest granica między reklamą a obiektywną opinią. Mam nadzieję że potrafi Pan to odrużnić.
Niestety robi to za mnie program , pobierając z forum stringa z negatywnymi wypowiedziami i linkami lub błędami, i w to miejsce wkleja metodą x-curl słowa z bazy na czerwono a wszystko w LUA. Przecież nikt z forumowiczów włącznie ze mną nie odróżniłby, że to może być kryptoreklama.
Cytuj
Druga rzecz to pozostawił Pan posta bezużytecznego. Bo skoro nie ma tych linków to jego istnienie przestaje meć sens.
Ten wątek zostanie automatycznie usunięty za 604837 sekund
 
Cytuj
Gdyby choć łaskawie przeczytał Pan treść postu a nie mechanicznie blokował wszystkie linki to może by się Pan dwa razy zastanowił.
Zastanowiłem się dwa razy zgodnie z sugestią i postanowiłem zredagować Ci anons, który wystarczy skopiować
i wkleić jako prawidłowy post w dziale Giełda-ogłoszenia:

Cytuj
Chciałbym kupić większą ilość czujników z-wave do siebie do domu.
x-szt ....abackich
y-szt.....babackich
z-szt....cebackich
Czy posiadacie jakieś dobre namiary lub oferty na zakup w dobrej cenie lepszej niż u AlleGra
Proszę o info na PM
Pozdrawiam andre
*

Offline viperlodz

  • Moderator Globalny
  • ***** 838
  • 23
  • Nazwa i wersja ID: HC3 / HC2/ HC3L / Yubii
Odp: Najlepsze i najtańsze sklepy Z-Wave
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2017, 05:10:28 pm »
Kolejną rzeczą jest to, że był to Twój pierwszy post na forum. Nawet nie raczyłeś się przedstawić w odpowiednim dziale. Sprawa jest bardzo prosta. Reklama i tyle.