Włączniki światła pod Fibaro

  • 5 Odpowiedzi
  • 2938 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Włączniki światła pod Fibaro
« dnia: Kwiecień 06, 2017, 06:40:22 pm »
Jakie włączniki światła używacie w domach, którymi steruje fibaro? Zwykłe włączniki mają ten problem że po użyciu fibaro (np. android lub www) nie mogą zmienić fizycznego stanu i cześć klawiszy jest na dole a część u góry mimo że wszystkie są włączone (bistabilne tak mają). Zakupiłem włączniki dotykowe Livolo i niestety na dłuższą metę używanie ich jest strasznie wkurzające, kółeczka są bardzo małe i na 10 włączeń udaje się trafić kilka razy (bez stawania przed włącznikiem i celowania) a często nie zareaguje bo trzeba dłużej przytrzymać.

Czy są na rynku jakieś rozwiązania włączników monostabilnych, które sprawdzą się z fibaro i nie są irytujące w codziennym użyciu?
*

Offline viperlodz

  • Moderator Globalny
  • ***** 838
  • 23
  • Nazwa i wersja ID: HC3 / HC2/ HC3L / Yubii
Odp: Włączniki światła pod Fibaro
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2017, 07:36:36 pm »
Każdy włącznik, ale monostabilny.
Z dotykowych to AVE lub te co mam u siebie. Włącznik szklany dotykowy, ale potrzebuje 12 do podświetlenia. Tam dobrać można sobie wielkość kółek samemu.
Odp: Włączniki światła pod Fibaro
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2017, 10:29:08 am »
Niestety z 3 testowanych włączników monostabilnych (dzwonkowych) ma mocną sprężynę i są mało komfortowe, ktoś może polecić sprawdzonego producenta?
*

Offline viperlodz

  • Moderator Globalny
  • ***** 838
  • 23
  • Nazwa i wersja ID: HC3 / HC2/ HC3L / Yubii
Odp: Włączniki światła pod Fibaro
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2017, 10:55:37 am »
Montowałem spore ilości obzora i było ok. Z takim problemem jeszcze się nie spotkałem;)
Odp: Włączniki światła pod Fibaro
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2017, 08:05:36 am »
Gdzie można kupić obzora i ave? Są jakieś sklepy internetowe, które to posiadają w ofercie?
*

Offline viperlodz

  • Moderator Globalny
  • ***** 838
  • 23
  • Nazwa i wersja ID: HC3 / HC2/ HC3L / Yubii
Odp: Włączniki światła pod Fibaro
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2017, 02:46:29 pm »
Odezwij się na priv do mnie.