swiatlo on swiatlo off

  • 3 Odpowiedzi
  • 2694 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline GrzegorzW

  • ** 48
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: HC2 4
swiatlo on swiatlo off
« dnia: Listopad 21, 2016, 08:01:05 pm »
Czy ktos posiada moze scrne ktora wysyla wiadomosc email oraz push o wlaczeniu i wylaczeniu?
przyklad:
swiatlo zostalo wlaczone to wysyla info: urzadzenie dimmer 500 zostalo wlaczone i to samo kiedy wylaczone.
Grzegorz
*

Offline confesor

  • ** 82
  • 1
  • Nazwa i wersja ID: Hc2 4.056/4.100 HCLite/ bluboc/Samsung
Odp: swiatlo on swiatlo off
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2016, 09:56:52 pm »
Witaj,  najpierw idz do paneli i stwórz panele notyfikacjI/ Powiadomien.  Dla SMS dla push i email.  Mam nadzieję że już konfiguracjach podałeś swój email.  NazwiJ wtedy dany panel czyli jeden tworzysz światło włączone a drugi światło wyłączone.  Teraz idziesz do sceny i tworzysz scenę blokowa. Wybierasz urzadzenie/swiatło, =. Włączone  to powiadomienia / SMS lub notyfikacja email.  Zależy co chcesz dostawać i który komunikat.  Pzd
*

Offline GrzegorzW

  • ** 48
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: HC2 4
Odp: swiatlo on swiatlo off
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2016, 05:03:35 pm »
Masz rację ale ba bloczkach koniecznie kuszę w panelu powiadomień podawać dwa wpisy o włączeniu i wyłączeniu. Na scenie zbudowanej w skrypcie już w samym skrypcie podaje się traść powiadomienia w danej sytuacji. Taka scena by mnie najbardziej interesowała ponieważ jest to zdecydowanie lepszym i pewniejszym działaniem. Gdybyś posiadał to proszę podeślij mi taką scenę
Grzegorz
*

Offline GrzegorzW

  • ** 48
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: HC2 4
Odp: swiatlo on swiatlo off
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2016, 05:18:44 pm »
Przepraszam za pisownię ale pisałem z telefonu i fatalnie wyszło.
Grzegorz