Powiadomienia głosowe&sexowny głos Lili

  • 1 Odpowiedzi
  • 2275 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline !Novy

  • ** 46
  • 0
Powiadomienia głosowe&sexowny głos Lili
« dnia: Styczeń 30, 2016, 11:16:40 pm »
 Siemano.
Jako ,że Fibaro absorbuje mi już większość wolnego ,a i tak krótkiego czasu -pokornie proszę o informacje:
1.Powiadomienia w aplikacji na androida-kiedy się wyświetlają.
2.Jak ustawić sexy Lili-powiadomienia,komendy-jak ją dopaść wreszcie na ulicy :) Może ktoś wie,gdzie mieszka?
3.Tworzę mnóstwo powiadomień,może nie trzeba-jak to się ma z obciążeniem centrali?
4.Relay Switch-w pojedynczym włączniku światła-tak aby RS działał, czy ktoś wł/wył manualnie-ma mieć scenę ustawioną.
5.Czy to mozliwe,że RS po jakimś czasie wygląda w systemie na martwy?Ale nie przeszkadza mu to zał/wył oświetlenia?Jest bardzo blisko centrali,co może sie dziać?
Póki co,na gotowym w 1973 r. obiekcie,mającym 140m2 plus piwnice (czujki bez RS po drodze) -martwe w piwnicach bez RS-jestem bardzo zadowolony ,nawet happy-nie zapłaciłem nic informatykom,no może 20zł za montaż RS,bo instalacja jest stara w puszkach.
Kilka scen,prostych-działają.
Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2016, 10:38:06 am wysłana przez !Novy »
*

Offline marecki_0luk1

  • Administratorzy
  • ***** 430
  • 26
  • Nazwa i wersja ID: HC3 5.070.42 / HC2 4.600
Odp: Powiadomienia głosowe&sexowny głos Lili
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2016, 10:22:39 pm »
1. Powiadomienia pojawiają sie jak tylko dojdą na telefon - powiadomienia typu push. Chyba, że mówisz o innych,
2. Nie działa nikomu,
3. Samo wysyłanie nie obciąża centrali - jedynie jak sceny z których wysyłasz powiadomienia są źle napisane to wtedy może być to problem,
4. Nie rozumiem pytania,
5. Każdy moduł może działać z fizycznego przycisku nawet jak nie ma komunikacji z centralą.