gdzie znalezc URL sterowania kierunkami kamer

  • 2 Odpowiedzi
  • 2051 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline confesor

  • ** 82
  • 1
  • Nazwa i wersja ID: Hc2 4.056/4.100 HCLite/ bluboc/Samsung
gdzie znalezc URL sterowania kierunkami kamer
« dnia: Listopad 20, 2016, 02:57:27 am »
Jak w tytule - gdzie znalezc URL sterowania kierunkami kamer - pozyczylem od kolegi kamere firmy Wansview NCB-541W - wszystko smiga ale nie mam zadnego do niej programu a jedyny software jaki jest to przez adres Ip po wklikaniu go w przegladarke. Moze i by wystarczylo ale nie jesli chce sie strerowac ruchem obrotowym kamery z poziomu Fibaro. Czy moglby ktos mi w tym pomoc - probowalem skorzystac z gotowego pluginu firmy podobnej wanscam - z wygladu wydaje sie jakby to byl ten sam i plugin gotowy w HC2,produkt i kamera pod pluginem dziala - lecz nie ma w pluginie zawartego kodu URL na sterowanie obrotem kamerki.
*

Offline skam84

  • * 7
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: HC2
Odp: gdzie znalezc URL sterowania kierunkami kamer
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2016, 02:19:56 pm »
Np http://www.ispyconnect.com/man.aspx?n=Wansview ale nie koniecznie to musi dzialać. Zobacz czy nie zdradza kamera linku do cgi-bin w oknie logowania. Ogolnie kamery sa proste, tylko najciezej wyciagnac linki..

W jednej bedzie /videostream.cgi?loginuse=xxx&loginpas=xx
w innek: /cgi-bin/hi3510/mjpegstream.cgi?-chn=2&-usr=guest&-pwd=guest

ogolnie sterownie to ptzctrl.cgi albo bardzo podobnie.
*

Offline confesor

  • ** 82
  • 1
  • Nazwa i wersja ID: Hc2 4.056/4.100 HCLite/ bluboc/Samsung
Odp: gdzie znalezc URL sterowania kierunkami kamer
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2016, 12:32:50 am »
Np http://www.ispyconnect.com/man.aspx?n=Wansview ale nie koniecznie to musi dzialać. Zobacz czy nie zdradza kamera linku do cgi-bin w oknie logowania. Ogolnie kamery sa proste, tylko najciezej wyciagnac linki..

W jednej bedzie /videostream.cgi?loginuse=xxx&loginpas=xx
w innek: /cgi-bin/hi3510/mjpegstream.cgi?-chn=2&-usr=guest&-pwd=guest

ogolnie sterownie to ptzctrl.cgi albo bardzo podobnie.


Dzieki Wielkie za odpowiedz ale nadal nie wiem jaki jest link do sterowania kierunkami kamery - na stronie ispyconnect.com sa tylko linki do obrazu nie do kierowania zreszta jakbys mogl to sprawdz po moim modelu kamery - bo ja nie widze - tak czy inaczej dzieki za odpowiedz i szczere checi. model mojej kamery to  Wansview NCB-541W