Home Center 2 - update software

  • 2 Odpowiedzi
  • 1329 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gronas

  • * 5
  • 0
Home Center 2 - update software
« dnia: Styczeń 11, 2019, 09:07:08 pm »
Starałem się przeszukać forum w poszukiwaniu odpowiedzi, ale chyba jestem wyjątkiem borykającym się z problemem.

Zacznę od tego, że moje urządzenia jeszcze leżą w kartonikach, przeprowadzka za 2-3 tygodnie i zacznie się zabawa  8)
Nie mniej podłączyłem dziś HC2 żeby się zalogować, zaprzyjaźnić z interfejsem, pokonfigurować itp. W międzyczasie znalazłem, że mogę centralkę zaktualizować do wersji 4,162, no to jazda. Wszystko przebiegało sprawnie i nagle strona się odświeżyła, w centrum ekranu kręciły się animowane kółka świadczące o ładowaniu strony ale cisza... i tak cisza 1,5h. Na urządzeniu świecą się trzy pierwsze diody oraz dioda UPDATE, a ona wg instrukcji świadczy, że jest jakiś nowszy soft do wgrania, a nie, że wgrywa.

Machnąłem recovery, zalogowałem się ponownie i wszystko jeszcze raz, dwa razy wolniej żeby nic nie pominąć albo nie kliknąć za dużo. Sytuacja się powtórzyła. Obecnie czeka mnie ponowne revocery ale dziś już nie mam siły.

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam
*

Offline viperlodz

  • Moderator Globalny
  • ***** 838
  • 23
  • Nazwa i wersja ID: HC3 / HC2/ HC3L / Yubii
Odp: Home Center 2 - update software
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2019, 11:38:06 am »
Po instalacji update trzeba wyczyścić dane przeglądarki i będzie ok:)
*

Offline Gronas

  • * 5
  • 0
Odp: Home Center 2 - update software
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2019, 01:44:32 pm »
Pomimo migającej diody UPDATE jest to wyłącznie wina przeglądarki? Zaraz sprawdzę.


UP: ruszyło na IE, wyczyściłem przeglądarkę w Chromie i też poszło. Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2019, 02:25:50 pm wysłana przez Gronas »