Powiadomienia PUSCH.

  • 6 Odpowiedzi
  • 2377 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Powiadomienia PUSCH.
« dnia: Październik 23, 2016, 12:46:45 pm »
WItam. Zaczalem nie dawno przygode z Fibaro. Mam garaz w ktorym mam zamontowanego really swicha do otwierania bramy+ door/window sensor mówiący o stanie  bramy. Chchaiłbym uruchomić także powiadomienia pusch o zmianie stanu tego czujnika, ale jakos mi to nie wychodzi:-(. Jak to najprosciej zrobic? Jak wogóle utowrzyc komunikat? Dziekuje za pomoc!
Odp: Powiadomienia PUSCH.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2016, 01:15:34 pm »
Dodam jeszcze ze jesli utworze powiadamianie przez sceny to pusch sie dubluje. dostaje powiadomienie na otwarcie i zamkniecie bramy tak samo:-(.
*

Offline v41n

  • ** 35
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: v41n
Odp: Powiadomienia PUSCH.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2016, 05:52:37 pm »
Cześć,

Wchodzisz w kategorię Powiadomienia -> Panel powiadomień - tam tworzysz powiadomienia.
Później tworzysz scenę, która po spełnieniu odpowiednich warunków wysyła wybrany komunikat.


Piotrek
Odp: Powiadomienia PUSCH.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2016, 07:20:33 pm »
Wszystko bylo by fajnie, gdyby to działalo, gdy tworze scene na otwarcie  czujnika to powiadomienie dostaje gdy otworze i dwa powiaodmienia gdy zamkne i nie wiem co jest grane:(
*

Offline v41n

  • ** 35
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: v41n
Odp: Powiadomienia PUSCH.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2016, 07:22:04 pm »
Wklej scenę.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odp: Powiadomienia PUSCH.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2016, 08:56:52 pm »
Zauwazylem ze obojetnie czy zrobie to przez Sceny, czy tez w danym module w ustawieniach wybiore powiaodmienia to dzieje sie nastepujaca rzecz: brama otwiera sie dostaje 2 powiaodmienia, brama zamyka sie dostaje 1 powiadmienie. I to powiaodmoenie o otwarciu jest i na otwarcie i na zamkniecie.:-(. Ponizej foty. Nie ustawiam powiaodmieni podwojnie tylko jedno z nich. Moze ustawienia czujnika mam nie tak?
*

Offline v41n

  • ** 35
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: v41n
Odp: Powiadomienia PUSCH.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2016, 09:00:54 am »
Jak wygląda scena na zamknięcie?
Czy robisz otwarcie na scenie a zamknięcie na powiadomieniu z urządzenia?
Zmień scenę blokową do LUA i wklej kod.

« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2016, 09:05:16 am wysłana przez v41n »