Regulator temperatury danfoss

  • 3 Odpowiedzi
  • 2124 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Regulator temperatury danfoss
« dnia: Kwiecień 03, 2017, 11:34:53 am »
Witam wszystkich forumowiczów,

posiadam w swoim mieszkaniu (w trakcie wykańczania) grzejnik kanałowy pasywny (bez wentylatora) z elektrozaworem, chciałbym w przyszłości móc podpiąć go do systemu fibaro.
Obecnie poszukuję regulatora do puszki na ścianę, natknąłem się na coś takiego:
https://www.ogrzewanie-elektryczne.pl/danfoss-link-ft-regulator-temperatury-podlogi-p-1242.html

Jednak chciałem mieć coś z wyświetlaczem. Zadzwoniłem do sprzedawcy z pytaniem o regulator z wyświetlaczem pracujący również na z-wave. Poinformował mnie że takiego nie ma w ofercie i ten w sprawie którego dzwonię (link powyżej) również nie będzie działać z fibaro a jedynie z systemem danfoss link.
Prawda to? Regulator danfoss link ft nie podepnie się do fibaro mimo że ma obsługę z-wave w specyfikacji?

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie.
Pozdrawaim
*

Offline lukasm1600

  • * 6
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: Hc 2
Odp: Regulator temperatury danfoss
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2017, 11:40:53 am »
Podobno nie działa danfoss a napewno działa heatit pod Fibaro i bardzo go chwalą. Rozumiem ze grzejnik kanałowy elektryczny. U znajomego heatit + mata grzewcza działają bardzo dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odp: Regulator temperatury danfoss
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2017, 11:46:23 am »
Dzięki za odpowiedź,

Grzejnik kanałowy jest wodny stąd mowa o elektrozaworze.
Pojawiła się wobec tego u mnie niejasność, tzn. niektóre elementy bezprzewodowe danfossa działąją tylko z ich systemem danfoss link a niektóre dodatkowo też przez z-wave z fibaro?
*

Offline viperlodz

  • Moderator Globalny
  • ***** 838
  • 23
  • Nazwa i wersja ID: HC3 / HC2/ HC3L / Yubii
Odp: Regulator temperatury danfoss
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2017, 02:26:30 pm »
Dzięki za odpowiedź,

Grzejnik kanałowy jest wodny stąd mowa o elektrozaworze.
Pojawiła się wobec tego u mnie niejasność, tzn. niektóre elementy bezprzewodowe danfossa działąją tylko z ich systemem danfoss link a niektóre dodatkowo też przez z-wave z fibaro?
Dokładnie tak.