Szkolenia Grenton

  • 10 Odpowiedzi
  • 5739 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MarekP

  • Moderator
  • ***** 58
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: GRENTON
Szkolenia Grenton
« dnia: Maj 21, 2016, 09:21:59 pm »
Wszystkich userów tego forum, którzy chcieliby poznać możliwości systemu GRENTON, dowiedzieć się więcej na temat sposobu wykonywania instalacji czy samodzielnie skonfigurować system serdecznie zapraszam na najbliższe szkolenia, które odbędą się w Warszawie.

Szkolenia odbędą się w terminach:
- pierwsze szkolenie: 22.06.2016r
- drugie szkolenie: 23.06.2016r

Szkolenie trwa jeden pełny dzień i jest bezpłatne. Liczba miejsc w każdym z terminów jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o jak najszybsze przesłanie zgłoszenia na e-mail: grenton@grenton.pl.
*

Offline andre

  • Moderator Globalny
  • ***** 258
  • 3
  • Nazwa i wersja ID: HA(AIS)+HC2 4.570,GRENTON1.0+LK v2.0+BLE+RPi...
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2016, 01:37:40 pm »
Korzystając z forumowego zaproszenia firmy Grenton (jeszcze raz dziękuję) wziąłem wczoraj udział w szkoleniu produktowym zorganizowanym głównie  dla instalatorów i kandydatów na współpracę . Jako, że do żadnej z tych grup się nie zaliczam poprosiłem zaprzyjaźnionego instalatora od systemów KNX ,alarmów i monitoringu o uczestniczenie i pomoc merytoryczną w ocenie systemu pod kątem możliwej instalacji w nowobudowanym domu.
Samo szkolenie było prowadzone zamiennie przez 2 osoby w tym p. Marka Polita,po części teoretycznej do dyspozycji 18 uczestników(w tym jedna kobieta) bylo 10 walizkowych zestawów systemu.( jednostka centralna CLU+ dimmer+LED RGB control+podwójny relay+digital IN+ szklany panel dotykowy 6-cio polowy oraz podwójny przełącznik oraz obiorniki (żarówki)
Należało wpiąć się swoim laptopem z zainstalowanym Object Managerem do CLU i można było wykonywać zaplanowane ćwiczenia powiązań urządzeń i budowania zależności, opóźnień, pętli itp. Nie obyło się bez małych błędów ze strony użytkowników ale po  półgodzinie wszyscy wykonali zaplanowane ćwiczenia i mogli zostać nagrodzeni cateringową kawą i ciastem.
Z ciekawości kliknąłem na zakładkę skryptu w lua i zobaczyłem 4 banalnie proste linijki kodu, możliwe do wykonania w 2 minuty przez co bardziej sprawnych użytkowników.
Kolejnym zadaniem było wykonanie symulacji interfejsu testowego na smartfona w Visual Builderze. Czynność również prosta i intuicyjna.
Największe wrażenie zrobiła na mnie możliwość edycji wykonanych połączeń w formie graficznej gdzie można zobaczyć siatkę powiązań i ich prawidłowość.
Niestety w czasie szkolenia nie używaliśmy z-wave i mimo, że miałem przy sobie urządzenie bateryjne nie chciałem zakłócać toku szkolenia
zwłaszcza, że żaden zestaw testowy nie miał dokręconej anteny.
Subiektywnie reasumując szkolenie przekonało mnie do zakupu podstawowego systemu, do zainstalowania w nowobudowanym domu jako jeden z systemów a biorąc pod uwagę 5 lat pracy nad tym systemem i funkcjonalności istniejące oraz przyszłościowe (stabilność działania) w opinii mojej i zaprzyjaźnionego instalatora ryzyko wpadki wydaje się być znikome. Za jakiś czas jeżeli będzie zainteresowanie opiszę działanie w praktyce.
*

Offline MarekP

  • Moderator
  • ***** 58
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: GRENTON
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2016, 10:31:26 pm »
andre, dziękuję za recenzję szkolenia oraz za opinie dotyczącą systemu GRENTON.
Jednocześnie zapraszam na kolejne szkolenia, które odbędą się:
- 08.09 (czwartek) w Katowicach;
- 15.09 (czwartek) w Krakowie;


Szkolenie trwa jeden pełny dzień i jest bezpłatne. Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o przesyłanie zgłoszenia na e-mail: grenton@grenton.pl.
*

Offline MarekP

  • Moderator
  • ***** 58
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: GRENTON
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2016, 11:59:02 am »
Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy do tej pory ukończyli nasze szkolenia i jednocześnie serdecznie zapraszam na kolejny cykl szkoleń z instalacji i konfiguracji systemu GRENTON.
Szkolenie trwa jeden pełny dzień i jest bezpłatne.
Liczba miejsc w każdym z terminów jest ograniczona, dlatego jeśli jesteś zainteresowany prześlij zgłoszenie na e-mail: grenton@grenton.pl.
Szkolenia odbędą się:
Kraków – 26.10.2016 r.
Warszawa – 23.11.2016 r.
Kraków – 19.01.2017 r.
Warszawa – 26.01.2017 r.
*

Offline MarekP

  • Moderator
  • ***** 58
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: GRENTON
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2016, 09:13:43 pm »
Ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń na najbliższe szkolenia, zdecydowaliśmy się dodać kilka dodatkowych terminów.
Poniżej przedstawiam aktualną listę szkoleń:

Kraków – 26.10.2016 r. - brak miejsc
Warszawa – 23.11.2016 r. - brak miejsc
Warszawa - 24.11.2016 r. - ostatnie wolne miejsca
Warszawa - 07.12.2016r
Warszawa - 08.12.2016r

Kraków – 19.01.2017 r.
Warszawa – 26.01.2017 r.

Do zobaczenia na szkoleniach!
*

Offline WooojaS

  • * 6
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: WooojaS
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2017, 11:20:25 am »
Witam. Kiedy kolejne szkolenia?
*

Offline MarekP

  • Moderator
  • ***** 58
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: GRENTON
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2017, 07:08:04 pm »
Najbliższe szkolenia odbędą się w Warszawie 26 oraz 27 kwietnia, a kolejne na początku maja w Krakowie. Jeśli jest Pan zainteresowany wzięciem udziału w jednym z tych szkoleń, to proszę o niezwłoczne przesłanie zgłoszenia na adres grenton@grenton.pl - mamy bardzo dużo zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

*

Offline MarekP

  • Moderator
  • ***** 58
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: GRENTON
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 17, 2017, 09:06:15 am »
Serdecznie zapraszam wszystkich instalatorów, którzy chcą nauczyć się wykonywania instalacji i programowania systemów Smart Home na kolejne szkolenie GRENTON. Szkolenie trwa jeden pełny dzień i odbędzie się w terminach:
- 13.09.2017r w Warszawie;
- 14.09.2017r w Warszawie;

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i bardzo dużą liczbę chętnych, osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o niezwłoczne przesłanie zgłoszenia na adres: grenton@grenton.pl
*

Offline Rybczyk

  • * 21
  • 0
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 27, 2017, 06:05:37 pm »
Czy są jeszcze wolne miejsca w Warszawie na szkolenie? Czy prywatna osoba może się zapisać?
*

Offline MarekP

  • Moderator
  • ***** 58
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: GRENTON
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:48:31 pm »
Szkolenia wprawdzie dedykowane są dla instalatorów, ale w miarę wolnych miejsc oczywiście również Pan może wziąć udział w jednym z nich.

P.S. Proszę o niezwłoczne przesłanie zgłoszenia - mamy bardzo dużo chętnych.
*

Offline Rybczyk

  • * 21
  • 0
Odp: Szkolenia Grenton
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 31, 2017, 01:50:29 pm »
Dziękuję za odpowiedź. Mail wysłany.