Grenton Touch Panel

  • 6 Odpowiedzi
  • 18121 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jacool

  • * 1
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: jacool
Grenton Touch Panel
« dnia: Listopad 04, 2018, 11:40:57 am »
Witam,
mam problem ze zrealizowaniem funkcji Touch Panela związanej z załączaniem jednego źródła oświetlenia dwoma panelami. Dokładnie chodzi o sygnalizację załączonego oświetlenia na dedykowanych przyciskach w dwóch różnych touch panelach. Załączenie oświetlenia na jednym touch panelu i oznaczenie tego zdarzenia zapaloną diodą przycisku można zrealizować na innym przycisku do zapalania tego samego źródła światła poprzez przypisanie skryptu zapalającego diodę na innym przycisku dla którego przycisk ten obsługuje to samo źródło światła. Natomiast wyłączenie oświetlenia przyciskiem, którym nie zostało ono włączone spowoduje oczywiście jego wyłączenie ale na okoliczność tego zdarzenie skryptem nie mogę wyłączy sygnalizacji diody na przycisku, którym oświetlenie zostało włączone.
W jaki sposób realizujecie podobne zdarzenia włączania jednego punktu świetlnego z kilku touch paneli z jednoczesną sygnalizacją stanu włączenia/wyłączenia źródła światła na przyciskach touch panela.
Pozdrawiam,
*

Offline janosick

  • ** 51
  • 0
Odp: Grenton Touch Panel
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2018, 12:41:18 pm »
Metoda OnSwitchOn i OnSwitchOff np. w przekaźniku lub dimmerze odpowiadającym za oświetlenie zapla i gasi diody w panelach...
*

Offline Rybczyk

  • * 21
  • 0
Odp: Grenton Touch Panel
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2018, 11:04:06 pm »
Używa ktoś już paneli Touch Panel+?
Dostałem info kilka dni temu o nowych urządzeniach, z nowymi złączami, zasilaniem i buzzerem. Ktoś miał okazję już przetestować?
Odp: Grenton Touch Panel
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2019, 08:13:29 pm »
Witam
Skoro istneje identyczny temat, jaki chciałem założyć, to podepne się pod niego.
Moje pytanie brzmi, czy na panelach są grawerowane jakieś piktogramy wskazujące funkcję przycisku?
Troszeczkę się boję, czy da sie ogarnąć i zapamietac funkcje np takiego panelu 8 przyciskowego.
Może któryś z użytkowników by się wypowiedział
*

Offline andre

  • Moderator Globalny
  • ***** 258
  • 3
  • Nazwa i wersja ID: HA(AIS)+HC2 4.570,GRENTON1.0+LK v2.0+BLE+RPi...
Odp: Grenton Touch Panel
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2019, 10:03:22 am »
Gdybyś poczytał dokładniej wątek to Twoje pytanie nie byłoby potrzebne, dlatego zapoznaj się z kartą produktową
pod linkiem  https://www.grenton.pl/upload/files/PL/Smart_Panel_Datasheet_pl_v1.3_WEB.pdf
Odp: Grenton Touch Panel
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2019, 12:27:34 am »
Dziękuję kolego za chęć pomocy, ale gdybyś dokładniej zagłębił się w temat postu i moje pytanie, zauważyłbyś, że ja pytam o touch panel a nie smart panel. Wychodzi na to, że moje pytanie było potrzebne.

https://www.grenton.pl/upload/files/PL_2.0/Touch_Panel_8B_Datasheet_pl_v1.1_WEB.pdf

Konkurencja ma możliwość wygrawerowania indywidualnych piktogramów na klawiszach. fajnie, gdyby Grenton cos podobnego oferował

Pozdrawiam
*

Offline MarekP

  • Moderator
  • ***** 58
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: GRENTON
Odp: Grenton Touch Panel
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2019, 03:51:24 pm »
Możliwość znakowania przycisków w  Grenton TOUCH PANEL 8B i 4B już wkrótce będzie dostępna w Grenton - już teraz możecie sprawdzić jak będzie działał konfigurator:

www.grenton.pl/ctp.html

Pozdrawiam,
Marek P.