Piloty Mob.IQ Mobilus

  • 4 Odpowiedzi
  • 8310 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zbylu

  • * 7
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: zbylu
Piloty Mob.IQ Mobilus
« dnia: Listopad 25, 2019, 04:04:18 pm »
Czesc,

Chcialem zakupic pilot do przesterowania roletami i sterownikow Fibaro Roller Shutter 3. Z pilotow ktore najbajdziej mnie podchodza to jest to:

1. Mobilus COSMO WT9
2. Mobilus HCT
3. Mob.IQ [RHM]

Mam pytanie czy mozecie doradzic czy wszystkie z tych pilotow/sterownikow obsluguja standard z-wave? Mam rozbiezene informacje i nie jestem pewien co kupic.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2019, 04:06:26 pm wysłana przez zbylu »
*

Offline viperlodz

  • Moderator Globalny
  • ***** 838
  • 23
  • Nazwa i wersja ID: HC3 / HC2/ HC3L / Yubii
Odp: Piloty Mob.IQ Mobilus
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2019, 02:26:08 pm »
Mobilus nie ma standardu zwave także nie.
Odp: Piloty Mob.IQ Mobilus
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2020, 10:28:16 am »
Obecnie MOBILUS dostarcza tylko napędy z komunikacją Z-Wave. Szeroka oferta pilotów sterujących w technologii Z-Wave jest dostępna w ofercie FAKRO. https://www.fakro.pl/okna-dachowe/sterowanie-elektryczne/urzadzenia-sterujace/piloty/
Oficjalne konto Mobilus Motor
*

Offline zbylu

  • * 7
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: zbylu
Odp: Piloty Mob.IQ Mobilus
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2020, 09:49:56 am »
Obecnie MOBILUS dostarcza tylko napędy z komunikacją Z-Wave. Szeroka oferta pilotów sterujących w technologii Z-Wave jest dostępna w ofercie FAKRO. https://www.fakro.pl/okna-dachowe/sterowanie-elektryczne/urzadzenia-sterujace/piloty/

Rozmawiałęm z waszym wsparciem technicznym i taka możliwość jest na Mob.IQ. Nie wiem czy to brand czy marka wasza ale jest to potwierdzone ze 2 piloty maja mozliwosc komunikacji po Z-wave.
Odp: Piloty Mob.IQ Mobilus
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2020, 09:45:31 am »
Zostały jeszcze w magazynie pewne ilości pilotów mob.iq (seria naszych urządzeń w standardzie komunikacji Z-Wave), natomiast my się wycofujemy w tym brandzie z pilotów i tylko skupiamy się na napędach. Tak więc jeżeli jest Pan zainteresowany zakupem to proszę o kontakt z działem handlowym.
Oficjalne konto Mobilus Motor