Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - MarekP

Strony: [1]
1
Grenton / GRENTON na targach BUDMA 2018
« dnia: Styczeń 31, 2018, 12:14:01 pm  »
Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak działa system Grenton oraz jak wyglądają nasze aplikacje sterujące na targi BUDMA 2018: http://www.budma.pl/pl/

Znajdziesz nas w hali nr.5 na stoisku 102.Podczas targów prezentujemy niesamowite możliwości nowych paneli sterujących GRENTON SMART PANEL.

Na tym krótkim filmie możecie również zobaczyć niewielką próbkę jego możliwości:
https://www.youtube.com/watch?v=SbYkh1ySp2k&feature=youtu.beSmart Panel GRENTON otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym.2
Grenton / GRENTON na Targach Mieszkaniowych.
« dnia: Wrzesień 06, 2017, 11:24:34 am  »
Serdecznie zapraszamy w najbliższy weekend 9 i 10 września na Targi Mieszkaniowe, które odbędą się w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 14 (MTP,  Hala nr 3). Zaprezentujemy na nich funkcjonalności systemu Smart Home GRENTON oraz odpowiemy na wszelkie pytania.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/poznan/#wystawcy

3
Grenton / Szkolenia Grenton
« dnia: Maj 21, 2016, 09:21:59 pm  »
Wszystkich userów tego forum, którzy chcieliby poznać możliwości systemu GRENTON, dowiedzieć się więcej na temat sposobu wykonywania instalacji czy samodzielnie skonfigurować system serdecznie zapraszam na najbliższe szkolenia, które odbędą się w Warszawie.

Szkolenia odbędą się w terminach:
- pierwsze szkolenie: 22.06.2016r
- drugie szkolenie: 23.06.2016r

Szkolenie trwa jeden pełny dzień i jest bezpłatne. Liczba miejsc w każdym z terminów jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o jak najszybsze przesłanie zgłoszenia na e-mail: grenton@grenton.pl.

Strony: [1]