Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - g0g0

Strony: [1]
1
Fibaro - urządzenia / Łączenie centralek HCL
« dnia: Październik 30, 2018, 01:51:57 pm  »
Witam,
Mam problem z zasięgiem z-wave. Mam dwie centralki HCL, w jaki sposob mogę je połączyć, aby zwiekszyć zasięg? Łącze je przez LAN i co dalej? Nie znalazłem instrukcji dlatego proszę o pomoc.

2
Fibaro - urządzenia / Fibaro Mesh i motion sensor
« dnia: Sierpień 21, 2018, 12:17:13 pm  »
Witam,
Posiadam centralke HCL i 4 motion sensor. Dwa z nich sa za daleko od centralki, dlatego tez zalozylem pomiedzy nimi fibaro dimmer. Czujniki ruchu widoczna sa w centrali, raportuja ruch oraz natezenie swiatla, dziwna sprawa jednak jest z tempreratura. Od 5 dni pokazuja tą samą temperature (jeden raz temperatura spadla o 2 st na jednym, ale powrocila pozniej do tego samego stanu). Sprawdzalem i ustawienia sa identyczne na wszystkich 4 urzadzeniach. Pokoje 16 i 18 są obok siebie 23-25 obok siebie, skoki temperatury na 100% są podobne we wszystkich pokojach.

3
Fibaro - skrypty itp / fibaro + watch dog
« dnia: Wrzesień 01, 2017, 09:25:54 am  »
Witam,
Czy jest mozliwosc skonfigurowania fibaro w taki sposob aby dzialalo jako watchdog? Posiadam switch fibaro i centralke lite. Pingowanie adresu IP, gdy nie odpowiada restart wyjscia. Tylko czy jestem w stanie to zrealizowac za pomoca centralki Lite?

Strony: [1]