Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Wszystko i o wszystkim / Okresowe pomiary instalacji elektrycznej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nosal dnia Dzisiaj o 11:18:34 am »
Witam. Chciałabym o poradę co potrzeba aby wykonać okresowe pomiary instalacji elektrycznej. Czy do takiej instalacji jest wymagany Wyłącznik RCD?, Czy do takich pomiarów jest wymagana Książka (dziennik) przeglądów domu. Czy Elektryk mający uprawnienia SEP E+D wraz z pomiarami jest uprawniony do podbicia takich badań?
2
Fibaro - urządzenia / Odp: Fibaro sterowanie ogrzewaniem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nosal dnia Marzec 12, 2024, 12:28:00 pm  »
Pytanie po co: jakiś pokój ci przegrzewa lub niedogrzewa? Popraw krzywą grzewczą i będziesz miał spokój.
3
Fibaro - urządzenia / Odp: Where is Administration forum.lic.pl ??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Marzec 11, 2024, 02:25:20 pm  »
skasowane chyba wszystkie
4
Fibaro - urządzenia / Odp: Where is Administration forum.lic.pl ??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andre dnia Marzec 11, 2024, 11:25:41 am  »
Prześledziłem ostatnio spamerskie posty z ostatniego miesiąca i główne ich źródło pochodzi z Białorusi bez względu na język, którym się posługują. Dysponuję już kilkoma zdjęciami potencjalnych spamerów.
Prośba do pozostałych moderatorów aby bezwarunkowo kasować spamerskie posty i dawać bana ich twórcom.
5
Fibaro - urządzenia / Odp: Where is Administration forum.lic.pl ??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Marzec 01, 2024, 09:44:34 am  »
what do you need
6
Fibaro - urządzenia / Where is Administration forum.lic.pl ??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez agrohimbtz dnia Luty 27, 2024, 01:31:40 pm  »
Where is moderator??
I'ts important.
Thank.
7
Wszystko i o wszystkim / Zakup ekspresu do kawy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nosal dnia Luty 14, 2024, 12:38:12 pm  »
Witam, jestem przed zakupem ekspresu do kawy chciałbym by był smart, proszę mnie poprawić wszystkie dzisiejsze urządzenia są na dotyk więc gniazdko smart nie rozwiąże sprawy.
Czy profesjonalne ekspresy do kawy jak od Tchibo Coffee Service oferują tego rodzaju rozwiazania>
Czy ktoś się orientuje?
8
Wszystko i o wszystkim / Odp: Parę pomysłów na automatykę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nosal dnia Luty 13, 2024, 08:59:18 am  »
A jakieś pomysły jakie narzędzia przydadzą się na budowie? Dodam, że zamierzam budować się sam.  Wiadomo, ze całego domu nie wybuduje ale nie mam wielkich funduszy i to co mogę postaram się wybudować samodzienlie ;) Tak weić chętnie tutaj poczytam o Waszych doświadczeniach:


Jakiego typu klucze nasadowe Waszym zdaniem są najlepsze?
9
Fibaro - sceny / Odp: Automatyzacja na IPadzie do uruchomienia sceny Fibaro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bobrob dnia Luty 04, 2024, 10:12:40 pm  »
Automatyzacja sprawdzała procentowy poziom baterii i po spełnieniu warunku włączała scenę Fibaro  do załączenia lub wyłączenia ładowarki
10
Fibaro - sceny / Scana Alarmowa HC3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Styczeń 26, 2024, 11:47:16 am  »
Panowie szybkie pytanie bo w HC2 wystąpiło w przypadku awarii w HC3 nie widziałem

Po uruchomieniu scen alarmowych - mają migać światła, które zaznaczą się, aby połączyć się i wyłączyć (migotały) - przez jakiś czas trwania

Podpowiedzieć jak szybko ogarnąć?

 
Strony: [1] 2 3 ... 10