Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Fibaro - skrypty itp / Odp: Kalendarz google w fibaro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vandi dnia Czerwiec 23, 2018, 02:48:02 pm  »
Zrobilem tak na szybko bez zbytniego grzebania się w kodzie..
local currentMonth = tonumber(os.date('%m'))
local monthMapping = { 'January', 'February', 'March', 'April', 'May', 'June', 'July', 'August', 'September', 'October', 'November', 'December'}
Tak, żeby nie trzeba było korzystać ze zmiennej globalnej "month', ani miesięcy wpisywać ręcznie.
Wystarczy podmienić dwie zmienne lokalne: currentMonth i  monthMapping.
Może komuś się przyda.
Pozdrawiam
2
BleBox / Odp: Nowa aplikacja wBox (betatety)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stratoss dnia Czerwiec 23, 2018, 07:35:33 am  »
Witam ,

Czy można w aplikacji ustawić bądź bardziej przestawić na liście sterowanie kolejność urządzeń ? Albo nie umiem tego zrobić , albo nie ma takiej funkcji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przytrzymujesz dlugo palcem na urzadzeniu

Dzięki , za krótko trzymałem :)

3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kevin dnia Czerwiec 23, 2018, 07:04:46 am  »
Witam ,

Czy można w aplikacji ustawić bądź bardziej przestawić na liście sterowanie kolejność urządzeń ? Albo nie umiem tego zrobić , albo nie ma takiej funkcji.

Przytrzymujesz dlugo palcem na urzadzeniu
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stratoss dnia Czerwiec 22, 2018, 11:03:55 pm  »
Witam ,

5
BleBox / Odp: switchBoxD - podwójny switch 230V x 5A na WiFi z API
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kevin dnia Czerwiec 21, 2018, 09:20:42 pm  »
Witam wszystkich , mam takie pytanie , przyszedł mi ble box switchboxD 2x mam od lewej kolejno wejścia N, N1, S1,S2,O1,L,O2 , inaczej niż na schemacie bo to wersja podobno nowsza ale ten sam . Podłączam go zgodnie ze schematem starego czyli tego co jest na stronach z 6 pinami , bo ja mam 7 . Nie działa mi wyłącznik świateł . Czy ktoś pomoże ? Mam fazę na sterownik tam gdzie L  na ble box , I na wyłącznik wiadomo podwójny zwykły do oświetlenia , z wyłącznika idzie na sterownik S1 i drugie wyjście na S2 , z sterownika kolejno o1 i o2 na zarowki i tam wiadomo do neutralnego , i neutralny do sterownika . Nie działają włączniki proszę o pomoc

http://blebox.eu/img/cms/instrukcje/instr%20PL/switchBoxD_2-0_PL.pdf
6
Dyskusja ogólna / Odp: Wideofurtka - ktoś realizował? / wideodomofon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Czerwiec 21, 2018, 06:55:41 pm  »
Witam nie chce zakladac nowego tematu wiec pytam czy da sie polaczyc wideodomofon IP BCS-VDIP7 z fibaro?
NIE
7
BleBox / Odp: switchBoxD - podwójny switch 230V x 5A na WiFi z API
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wolart15 dnia Czerwiec 21, 2018, 10:44:10 am  »
Witam wszystkich , mam takie pytanie , przyszedł mi ble box switchboxD 2x mam od lewej kolejno wejścia N, N1, S1,S2,O1,L,O2 , inaczej niż na schemacie bo to wersja podobno nowsza ale ten sam . Podłączam go zgodnie ze schematem starego czyli tego co jest na stronach z 6 pinami , bo ja mam 7 . Nie działa mi wyłącznik świateł . Czy ktoś pomoże ? Mam fazę na sterownik tam gdzie L  na ble box , I na wyłącznik wiadomo podwójny zwykły do oświetlenia , z wyłącznika idzie na sterownik S1 i drugie wyjście na S2 , z sterownika kolejno o1 i o2 na zarowki i tam wiadomo do neutralnego , i neutralny do sterownika . Nie działają włączniki proszę o pomoc
8
KNX / Odp: gdzie na szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marecki_0luk1 dnia Czerwiec 21, 2018, 08:25:11 am  »
jesli na koniec chcesz miec certyfikacje to taniej nie bedzie.
9
Dyskusja ogólna / Odp: Wideofurtka - ktoś realizował? / wideodomofon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez luxxx dnia Czerwiec 20, 2018, 09:04:40 pm  »
Witam nie chce zakladac nowego tematu wiec pytam czy da sie polaczyc wideodomofon IP BCS-VDIP7 z fibaro?
10
KNX / Odp: gdzie na szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez majes dnia Czerwiec 20, 2018, 08:16:41 pm  »
U niego już pytałem, ale koszt mnie trochę przydusił. Szukam czegoś tańszego. A może nie da się taniej? Nie wiem.
Trochę sie teraz nie dziwię że powstaje sporo konkurencji do KNX bo widzę że jak coś jest z logo KNX to cena jest trochę zaporowa.
Strony: [1] 2 3 ... 10