Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Fibaro - urządzenia wirtualne, pluginy / Odp: Ikonki do urządzeń
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marecki_0luk1 dnia Sierpień 16, 2017, 08:56:05 am  »
GIMP

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

2
Fibaro - urządzenia / Odp: Fibaro dimmer a lampa sufitowa 2-obwodowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Sierpień 15, 2017, 08:43:14 pm  »
2 obwody = 2 dimmery
3
Fibaro - urządzenia / Fibaro dimmer a lampa sufitowa 2-obwodowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez shpaqman dnia Sierpień 15, 2017, 05:39:36 pm  »
Witam lampa sufitowa 4 żarówki (2obwody) 1- jedna żarówka podswietlenie lampy / 2- trzy żarówki. Potrzebna pomoc jak to pospinać : łącznik dwuprzyciskowy z dimmerkiem fibaro tak by to sprawnie funkcjonowało - najprosciej było by to polączyć w jeden obwod. ale ta opcja mnie nie interesuje...
Wystarczy jeden dimmer czy dokupić drugi. Z góry dzieki za podpowiedź.
4
Fibaro - urządzenia wirtualne, pluginy / Odp: wideodomofon IP Safe S06
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matus_20 dnia Sierpień 15, 2017, 01:23:41 pm  »
O ile w sieci lokalnej nie ma problemu bo jest aplikacją Safe - chociaż męczę się z nią już jakiś czas / wiesza się przynajmniej raz na dzień. To po za domem mogę korzystać jedynie z voipa i tutaj nie ma funkcjonalności wideodomofonu. Dowiedziałem się że ma wyjść jakiś plugin Safe do Fibaro, ale puki co nie wiem jak podejść do tematu. Chciałbym mieć pełną funkcjonalność wideodomofon u w fibaro w domu i poza domem. Czyli jeżeli ktoś zadzwoni przy furtce to widzę go przez aplikację fibaro, mogę z nim porozmawiać oraz otworzyć furtkę lub bramę. Mam zewnętrzny adres ip, nie wiem czy to w czymś pomoże. Nie chciałbym tego robić na zasadzie VoIP.
5
Fibaro - urządzenia wirtualne, pluginy / Odp: wideodomofon IP Safe S06
« Ostatnia wiadomość wysłana przez andre dnia Sierpień 15, 2017, 01:08:15 pm  »
Mam co prawda IP Safe S03 a HC2 od roku służy jako podstawka pod paprotkę ale wiem, że Safe wysyła stream
protokołem rtsp, którego HC2 w\g trochę nieaktualnej mojej wiedzy nie obsługuje, więc pobranie strumienia video bezpośrednio z Safe przez HC2 nie zadziała. Co masz na myśli pisząc integracja bo jeżeli chodzi Ci o wyświetlenie obrazu z videodomofonu na smartphonie w aplikacji HC2 oraz sterowanie furką, bramą i oświetleniem to za pomocą PAW serwera i wirtualnych przycisków da się to zrobić a kolejna możliwość to wykorzystanie SIP(VoIP) , który obsługują oba urządzenia. Pytanie czy warto mając dedykowaną aplikację IP Safe pod Win i Androida?
6
Fibaro - urządzenia / Odp: Sterowanie brama Nice moovo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez raffsa dnia Sierpień 15, 2017, 12:27:02 pm  »
Po co przekaźnik wystarczy zwykły SWITCH z fibaro po drugie mało informacji podałeś ale jeśli to co myślę made ins casto.. to innej opcji niema okrojone sterowanie na maxa brak wyjścia na zewnętrzny przycisk otwórz/zamknij
7
Fibaro - urządzenia wirtualne, pluginy / wideodomofon IP Safe S06
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matus_20 dnia Sierpień 13, 2017, 08:02:21 pm  »
Witam,

Mam wideodomofon IP Safe S06 chciałem go zintegrować z Fibaro, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Czy ktoś miał z nim do czynienia i ewentualnie jest w stanie jakoś pomóc? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
8
Fibaro - urządzenia / Sterowanie brama Nice moovo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez winiux@op.pl dnia Sierpień 13, 2017, 06:00:35 pm  »
Witam. Posiadam HCl chciałbym nim poprzez aplikacje sterować brama dwuskrzydłową z siłownikami NICE moovo. Jak na razie do głowy przyszła mi tylko jedna opcja która też tu na forum została zasugerowana czyli w pilocie wylutowanie przewodów w miejsce włącznika i podłączenie ich do fibaro switch.  Chyba poprzez przekaźnik. Czy może ktoś coś jakoś by mi doradził w tej kwestii  8)
9
Fibaro - urządzenia / Odp: Brama 2 skrzydłowa oraz brama garażowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez winiux@op.pl dnia Sierpień 13, 2017, 05:08:39 pm  »
Dołączam się do tematu. Mam bramę dwu skrzydłowe nice moovo. Chciałbym sterować nią fibaro. Czy jest tylko taka opcja - podłączenie switch pod pilota? Czy może jakaś inna opcja? Dodam że czujniki w bramie jak i sygnalizator podłączone są przez kabel CAN.
10
Grenton / Integracja z regulatorem CO i CWU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariuszgl dnia Sierpień 12, 2017, 04:16:39 pm  »
Witam,

Czy można zintegrować Grenton-a z regulatorem CO i CWU - MR65-M1+

http://www.frisko24.pl/MR65_M1_regulator_CO_CWU_z_cyrkulacja-157.html
obsługuje on protokół: MODBUS RTU, MODBUS TCP (wymagany dodatkowego moduł komunikacyjny)

Dziękuję
Pozdrawiam
Strony: [1] 2 3 ... 10