Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Fibaro - skrypty itp / Odp: brama kiedy jestem blisko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Thomson dnia Dzisiaj o 05:03:30 pm »
no ummie nic nie działa
jak się pobawić tym MarcoDroim mogę prosić jakiegoś linka?
2
Fibaro - urządzenia / Odp: Kamera KAMERA IP dh-ipc-hfw1320sp
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Dzisiaj o 10:04:54 am »
VLC obsługuje rtsp strumień i h264 także musisz sprawdzać w przeglądarce. Z tymi kamerami nie miałem styczności więc nie pomoge.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maxym99 dnia Dzisiaj o 09:18:41 am »
W dokumentacji tej kamery opisane jest, że adres strumienia pomocniczego ma składnię:

rtsp://username:password@ip:port/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1

Wpisując ten adres w VLC z właściwym IP i portem 554 można poprawnie podejrzeć obraz z kamery. To samo w manipulatorze Satela INT-TSI- działa poprawnie.

Natomiast w Fibaro próbowałem różne składnie wpisując w polu 'Ścieżka do strumienia MJPG' tylko: cam/realmonitor?channel=1&subtype=1
poprawny adres IP z portem: 192.168.1.x:554
user/pass

Niestety to nie generuje to podglądu.

Czy ktoś miał podobne doświadczenia i mógłby pomoc ?

4
Fibaro - skrypty itp / Net.FHttp dokumentacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wirusss dnia Dzisiaj o 02:56:03 am »
Jest gdzieś dokumentacja jak tego używać? Konkretnie to nie wiem jak ustawic headery i jak wrzucic body do requesta post.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Październik 18, 2017, 09:59:58 pm  »
Jaki telefon? Niestety lokalizacja po GPS słabo działa polecam inne rozwiązania. Wykorzystanie wifi i taskera itp.

Słabo działa owszem bo raz łapie szybciej raz póżniej ale przy jego scenie wyżej nie ma sensu nic innego
Tasker jest świetny ale dla początkujących lepszym rozwiązaniem jest MarcoDroi  - nawet ten temat tu był kiedyś poruszany przez innego użytkownika który mi go polecił
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Październik 18, 2017, 09:39:00 pm  »
A jak w przeglądarce wpiszesz adres ip ze ścieżką coś widać?
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Październik 18, 2017, 09:36:40 pm  »
Jaki telefon? Niestety lokalizacja po GPS słabo działa polecam inne rozwiązania. Wykorzystanie wifi i taskera itp.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Thomson dnia Październik 18, 2017, 08:11:00 pm  »
ustawione jest 5 min, tak wiem lokalizacja i dane komórkowe włączone, ale wciąż nie działa :/
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Październik 18, 2017, 08:08:41 pm  »
 Pamiętaj też ze w telefonie musisz mieć w aplikacji włączoną dokładność lokalizacji a także na telefonie lokalizacje i dane komórkowe tak na wszelki wypadek wole napisać
10
Fibaro - sceny / Odp: Scena do rolet
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Październik 18, 2017, 08:04:01 pm  »
Wiem że można jakoś ograniczyć scenę na podstawie zmiennej globalnej aby się włączała raz tylko dzięki czemu będziesz mógł sterować ręcznie i nie będzie Ci się zamykać tylko tu już na pomoc muszą przyjść Ci koledzy INSTALATORZY bo wiem ze się da ale pomóc Ci nie potrafię. Ps. Jeszcze :)  8) 8) 8) 8)

Oczywiście Pan z Łodzi napisze ze zawsze odpłatnie możesz dać problem do rozwiązania na "Giełda - ogłoszenia" i po sprawie
Strony: [1] 2 3 ... 10