Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
BleBox / Odp: BleBox - Parking sensor - recenzja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomekswx dnia Styczeń 31, 2023, 06:31:51 pm  »
Mój sensor od pierwszego uruchomienia świeci na zielono, nie gaśnie, brak reakcji na odległość przedmiotu :(
2
Fibaro - urządzenia wirtualne, pluginy / HC3 i zmiana widoczności slidera w QA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amis dnia Styczeń 24, 2023, 09:58:38 pm  »
Cześć,
mam prośbę o wyjaśnienie "łopatologicznie" jak obsługiwać za pomocą api.put zmianę np widoczności slidera w QA.
spędziłem kilka godzin w przegrzebywaniu różnych stron i poległem :(
to co udało się mi to dotrzeć gdzie jest zapisany parametr który chcę zmienić, ale jak to zrobić gdy jest on w zagnieżdżonej tabeli to już nie mam pojęcia.
odczytana przeze mnie wartość wygląda następująco:

local  responseData, status = api.get("/devices/566")
if status == 200  then
    b = json.encode(responseData.properties.viewLayout["$jason"].body.sections.items[6].components[1].visible)
end
parametr visible chcę zmienić z true na false

przypuszczam, że będzie to coś we fragmencie na podobie poniższego (to oczywiście nie działa):

jsonTable = { body.sections.items[6].components[1].visible == "false" }
jsonString = json.encode(jsonTable)
a może trzeba modyfikować całą tablicę?

jeśli do podpowiedzi jest konieczny cały json to mogę zamieścić.
nie chodzi mi o gotowca, a o wytłumaczenie jak z tym postępować.
z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
Mirek
3
Fibaro - sceny / Odp: czujnik ruchu w kuchni
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pawlus1970 dnia Styczeń 21, 2023, 09:15:17 pm  »
Juz ustawiles czy nadal masz problem? daj znac to ci pomoge
4
Inne urządzenia / Odp: Brama Wiśniowski/Sonffy/HC3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Styczeń 11, 2023, 12:12:20 pm  »
No i wszystko jasne - dzięki
5
Inne urządzenia / Odp: Brama Wiśniowski/Sonffy/HC3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Styczeń 10, 2023, 03:24:30 pm  »
smart implant
6
Inne urządzenia / Brama Wiśniowski/Sonffy/HC3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Styczeń 08, 2023, 10:18:41 am  »
Panowie mam zakupioną bramę garażową z systemem sonffy - i tak sie zastanwiam jak to najlepiej podłaczyć do HC3
- Implant
- Centralka jakaś z Ali najtańsza do Sonffy - i wtedy po Ifttt
- Czy macie inne pomysły i sprawdzone rzeczy?

Chodzi mi o sterowanie głównie w Jednej aplikacji czyli Fibaro - sprawdzanie czy jest uchylona, otwierania i zamykania oczywiście - te główne cechy
7
Inne urządzenia / Odp: Poe Switch
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Styczeń 08, 2023, 10:15:09 am  »
Ja działam na Tp linku sg2428p - i tam możesz ustawić sobie moc na każdy port
8
Fibaro - urządzenia / Głowice Fibaro-samoczynne "otwieranie" przepływu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DarekPla dnia Listopad 10, 2022, 05:32:02 pm  »
Witam-od kilku lat mam 3 głowice, w tym roku dokupiłem 7 i jest tragedia. Od zainstalowania (ok miesiąc temu) co jakiś czas jedna z głowic nie trzyma temperatury, nagle "otwiera" przepływ na maks . Widzę, że dzieje się tak po chwilowym otwarciu i dogrzaniu, ale czasem głowica która nigdy nie powinna zadziałać (harmonogram na 10st a temp w pokoju cały czas powyżej 20) nagle otwiera przepływ - po takiej sytuacji nigdy sama nie wraca do pracy. Czasem pomaga rekalibracja ze switcha, ale dwie musiałem resetować, bo nawet nie kręciły silnikiem. W 7 nowych najnowszy soft (4.9), w 3 starszych 4.61 i 4,7 (i te póki co nie robiły problemów) centralka hc2. W załączniku przykład. Jak dla mnie w obecnej sytuacji sprzęt nie do użytku!!! - dwie głowice zdemontowałem i zaślepiłem. Jakieś sugestie? Pozdrawiam.
9
Fibaro - sceny / Odp: Losowe oświetlenie na czas nieobecności
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wkr dnia Listopad 10, 2022, 10:36:55 am  »
Czy skompilowane jest przerobienie tej sceny na HC3 ?
10
Fibaro - sceny / Odp: Włączenie radia AudioCast iEst na ruch, wyłączenie jeśli nie ma ruchu -LUA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Listopad 07, 2022, 06:21:00 pm  »
Wysłałem na priv wiadomość.
Strony: [1] 2 3 ... 10