Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Loxone / Odp: Loxone + podłogówka + kocioł gazowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamikaze dnia Dzisiaj o 11:38:37 am »
Kocioł ma swój sterownik który decyduje o tym kiedy go włączyć i wyłączyć na podstawie temperatury wody i ewentualnei czujników pogodowych. Regulujesz to krzywą grzewcza w sterowniku kotła.
2
Fibaro - urządzenia / Odp: Kamera KAMERA IP dh-ipc-hfw1320sp
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maxym99 dnia Dzisiaj o 11:06:39 am »
Mam podobny problem.

Sprawdzałem tą ścieżkę w Fibaro (axis-cgi/mjpg/video.cgi?camera=1),
wpisując adres IP kamery z portem 192.168.1.x:554,
user, pass
ustawiając oczywiście strumień pomocniczy w kamerze na MJPG.
Niestety nie generuje podglądu.

Czy ktoś ma może doświadczenia z tą kamerą i Fibaro?
3
Loxone / Odp: Loxone + podłogówka + kocioł gazowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lolek dnia Dzisiaj o 10:50:32 am »
Dzieki za odp. Niestety dalej nie rozumiem skąd kociol gazowy wie że sie ma właczyć i wyłączyć  :-\?
4
Fibaro - sceny / Odp: Scena do rolet
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marecki_0luk1 dnia Dzisiaj o 09:41:16 am »
 coyotxxx masz tylko HCL ? bo na bloczkach to straszna rzezba bedzie .... i zgadzam się z kolega wojtas810 jesli chodzi o uzytecznosc takiej sceny.
5
Monitoring / Odp: Konwersja H.264 na mjpeg
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Październik 17, 2017, 11:20:34 pm  »
Czy ten rejestrator posiada drugi strumien mjpeg?
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Październik 17, 2017, 10:04:21 pm  »
a i przywitaj się najpierw bo Cię zjadą ze tego nie zrobiłeś
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Październik 17, 2017, 10:03:29 pm  »
Proponowałbym Ci - zaznaczam Ja tak uważam nie jestem Instalatorem i super znawcą jak Ci tu wyjadacze  :'( :'(
po pierwsze zrezygnowałbym z LUX - ponieważ oczka raportują z opóźnieniem chyba ze zmienisz wartość w parametrach zaawansowanych na częstsze raportowanie ale niestety to obciąży Ci baterię i skróci jej żywotność.

Zrobiłbym ta scenę opartą na day / night jako zmienna globalna i odpowiednia scena która sprawdzała by codziennie o której jest zachód słońca i wschód i ograniczył opóźnianie o czas jaki byś chciał.

Problem ze nie wiem jak by to zadziałało w momencie jak byś chciał otworzyć jakąś roletę czy jej także nie zamknie po chwili.

Jeśli tak będzie to także można zmienna ograniczyć aby robiło to tylko raz - ale to już nie pamietam jak

Zapytaj Tu na giełdzie to Ci za $$$ może ktoś odpiszę lub zapytaj na innym forum i ci podpowiedzą za free lub nawet gotowca dostaniesz
8
Fibaro - sceny / Odp: scena HEOS7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Październik 17, 2017, 09:56:45 pm  »
Zapytaj na forum.fibaro.com - na wersji angielskiej Tu Ci nie pomogą lub napiszą sprawdź forum lub super odp pt. "NIE" lub oleją

Z chęcią bym pomógł ale nie umiem :( 
Forum jest po to, żeby się czegoś nauczyć, a nie dostać gotowce. Gotowce to dużo osób z tego forum robi zawodowo dla swoich klientów. Nie wymagaj od nas, że wpadniesz na jakiś pomysł i napiszemy dla Ciebie skrypt od tego masz dział giełda gdzie możesz zamówić skrypty.
[/quote]

Dlatego jeszcze raz polecam forum.fibaro.com - tym bardziej w wersji angielskiej dużo osób pomaga za Free i nawet w nich możemy liczyć na kilka duszyczek z Polski które się tam udzielają i podpowiadają a skrypty piszą takie o których tu mowy nie ma i na pewno wy z nich korzystacie i $$$ chcecie bo już kilka razy telefonicznie was na Tym złapałem  ;D ;D ;D

A tam są za darmo i robią to ludzie z Pasją za co im chwała.

Ps. Jak by nawet za nie chcieli kasę będę im za ich pomoc przelewał na konto - bo wiem za co !!!

9
Fibaro - sceny / Odp: scena HEOS7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez piotr_78 dnia Październik 17, 2017, 08:24:32 pm  »
 I jak Tomkin obczaiłeś ? :)
10
BleBox / Odp: inBox - przyciski bez kabli
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Patriko dnia Październik 17, 2017, 06:24:12 pm  »
Cytat: viperlodz
Bardzo fajny produkt:) dość często może się przydać przy instalacjach jakie są robione;)

Dzięki :) przyznam że mnie zawsze denerwowało prowadzenie przewodów do wyłączników ;)

Cytat: djboo
Witam kiedy można spodziewać sie tego produktu na rynku ?

Celuję w pierwszy tydzień listopada :)

Pozdrawiam,
Patryk

Strony: [1] 2 3 ... 10