Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusja ogólna / Odp: Wideofurtka - ktoś realizował? / wideodomofon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez luxxx dnia Czerwiec 20, 2018, 09:04:40 pm  »
Witam nie chce zakladac nowego tematu wiec pytam czy da sie polaczyc wideodomofon IP BCS-VDIP7 z fibaro?
2
KNX / Odp: gdzie na szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez majes dnia Czerwiec 20, 2018, 08:16:41 pm  »
U niego już pytałem, ale koszt mnie trochę przydusił. Szukam czegoś tańszego. A może nie da się taniej? Nie wiem.
Trochę sie teraz nie dziwię że powstaje sporo konkurencji do KNX bo widzę że jak coś jest z logo KNX to cena jest trochę zaporowa.
3
Fibaro - urządzenia / Kamery NOVUS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Airchi dnia Czerwiec 20, 2018, 06:35:38 pm  »
Witam

Czy jest jakaś możliwość poradzenia sobie z problemem połączenia kamer novus ip z Fibaro?

Proszę o pomoc
4
KNX / Odp: gdzie na szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marecki_0luk1 dnia Czerwiec 20, 2018, 03:10:19 pm  »
tu masz namiar na goscia ktory prowadzi i certyfikuje: Andrzej Stachno tel. 530 813 317
5
KNX / gdzie na szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez majes dnia Czerwiec 20, 2018, 12:19:28 pm  »
Chciałbym nauczyć się KNX, jak wiadomo szybciej i sprawniej będzie jak ktoś mi to pokaże. W związku z tym może wiecie kto w Warszawie organizuje szkolenia z KNX?

Widziałem że jest forum http://knxforum.pl ale chyba admin tam nie zagląda, bo zarejestrowałem się i od kilku dni czekam na aktywację konta.
6
BleBox / Odp: Co to jest µWiFi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez g0g0 dnia Czerwiec 20, 2018, 08:55:26 am  »
pozwalających na komunikację z urządzeniami bateryjnymi (uRemote/inBox/uSensor, etc.)
Czy uSensor juz sie pojawił? Jezeli nie, to kiedy bedzie dostepny?
7
Inne urządzenia / Odp: Klawiatura numeryczna do Gerdalock
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Akronaut dnia Czerwiec 19, 2018, 07:18:18 pm  »
Zastosowałem zwykły szyfrator do obsługi elektrozaczepu i UBS (oczywiście wspomagany sceną i chyba zmiennymi). Działa świetnie.
8
Fibaro - urządzenia / Odp: Roller Shutter 2 i elektroniczne krańcówki - pozycjonowanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Czerwiec 19, 2018, 12:28:54 pm  »
Działa pozycjonowanie przy krańcówkach elektronizcnych.
9
Inne urządzenia / Klawiatura numeryczna do Gerdalock
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 2301 dnia Czerwiec 19, 2018, 10:52:33 am  »
Witam wszystkich. Czy ktoś z Was posiada jakąś klawiaturę za zamka Gerdalock V3? Szukam w internecie i nic nie mogę znalaźć.
10
Fibaro - urządzenia / Roller Shutter 2 i elektroniczne krańcówki - pozycjonowanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jerry dnia Czerwiec 19, 2018, 09:35:04 am  »
Witam,
na stronie Fibaro jest informacja:
pytanie: Can I control and position roller blind with electronic limit switches?
odpowiedź: You can control such roller blinds but it will not be possible to position them. To control such roller blinds please modify parameter 10 for value 1.

Czy dobrze rozumiem że nie będzie działało pozycjonowanie rolet przy elektronicznych krańcówkach? Tylko samo sterowanie góra-dół?
Strony: [1] 2 3 ... 10