Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Fibaro - sceny / Odp: Automatyzacja na IPadzie do uruchomienia sceny Fibaro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Styczeń 24, 2024, 08:23:04 am  »
Po aktualizacjach IOS, jest dużo zmian w automatyzacjach miałeś to zrobione przez co?
12
Fibaro - sceny / Odp: scena Wschód / zachód
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Styczeń 24, 2024, 08:21:32 am  »
Dobra ogarnalem po po przez sceny które zmieniają najpierw zmienną a w innych sceny ze zmiennymi wiec działa :)
13
BleBox / Odp: Przypadkowe działanie sterowników rolet
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Łukasz dnia Styczeń 01, 2024, 10:54:12 am  »
Ja też sprawdzałem instalacje, podłączenia i jest wszystko OK. Serwis sugeruje, że przewody w puszcze są uszkodzone bądź za długie i dlatego występuje takie zjawisko. Według mnie jest to wada tych sterowników o której prawdopodobnie producent wie ale nie chcę się przyznać
14
Monitoring / Dahua - problem z detekcją ruchu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dwodka92 dnia Grudzień 27, 2023, 09:59:52 am  »
Witam. Posiadam rejestrator Dahua NVR4108HS-8P-4KS2/L, dwie kamery IPC-HFW3249E-AS-LED-0280B 2Mpx, oraz dwie IP 8MPx DAHUA IPC-HFW2849S-S-IL IR LED.
Na początku kiedy używałem jedynie dwóch 2mpx detekcja ruchu (w tym wykrywanie człowieka) działało bez zarzutu. W momencie podłączenia dwóch pozostałych kamer na początku na aplikacji podczas ustawienia detekcji + SMD, kamery wykrywały każdy ruch (nawet gałęzi). Teraz w momencie ustawienia 4 kamer żadna z nich nie wykrywa ruchu już nie mówiąc o funkcji SMD. Detekcja ruchu dla poszczególnej kamery na rejestratorze jest włączone. To samo w aplikacji (detekcja ruchu + smd aktywne). Czy ktoś może podpowiedzieć jak rozwiązać problem? Podgląd w aplikacji na żywo itd jest ok. Problem tylko z powiadomieniami odnosnie wykrycia ruchu człowieka/ pojazdu.
15
Giełda - ogłoszenia / Urzadzenia KNX na sprzedaz - cena do ustalenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kacperaleks dnia Grudzień 24, 2023, 08:03:49 am  »
Lista urzdadzen ktore mam na sprzedaz :
- KNX JAX-3 Griesser
- KNX Feller Taster ediziodue z RGB
-Siemens 5WG15621AB21 KNX
- REG-Universaldimmer 4×570W UDK-04-10
- ABB Elektronischer Schaltaktor 8-fach, 1 A, REG ESS 8.1.2.1
- Siemens-KNX 5WG15621AB21 Schaltaktor
- Siemens 5WG1146-1AB03 IP Router KNX
- KNX UP-Präsenzmelder thebenHTS thePassa P360 weiss
I duzo innych. W razie zapotrzebowania na jakies urzadzenie prosze pisac. Byc moze bede meic to urzadzenie.


16
BleBox / Odp: Przypadkowe działanie sterowników rolet
« Ostatnia wiadomość wysłana przez krzychor dnia Grudzień 22, 2023, 06:50:55 pm  »
tak, ja mam podobne / takie same zjawiska. czasami ruch jednej rolety ( z harmonogramu lub z przycisku) wywołuje ruch innej rolety. sprawdziłem instalcję, zamieniałem sterowniki na nowszą wersję, bez sukcesu. sterowniki zawsze uaktualnione do najnowszego softu. brak rozwiązania :-(     
17
Z-wave - dyskusja ogólna / Obecność w domu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez iBambusek dnia Grudzień 22, 2023, 09:17:41 am  »
Witam. Czy jest ktoś kto posiada, lub ktoś wie jak lub czy mogole jest możliwość sprawdzenia obecności zalogowanych telefonów w sieci wifi. Chciałbym oprzeć kilka scen w oparciu o to czy dana osoba jest zalogowana do domowej sieci wifi. Chętnie takie cos komuś zlecę i zapłacę. centralka HC3 router ALIEN AMPLIFI
18
Z-wave - dyskusja ogólna / Odp: Temperatura zewnętrzna - pomiar
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bobrob dnia Grudzień 17, 2023, 06:16:41 pm  »
Można też zastąpić Single Switch przez Qubino Flush 1D Relay Z-Wave i do niego podpiąć czujnik temperatury.( taki sam jak do Smart Implant )
19
Fibaro - sceny / Automatyzacja na IPadzie do uruchomienia sceny Fibaro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bobrob dnia Grudzień 17, 2023, 06:10:51 pm  »
Witam
Miałem w Ipadzie automatyzację, która sprawdzała pozioma baterii.
Przy spadku poniżej 10 %  włączała sceną, która włączała Single Switch a po uzyskaniu 80% kolejna automatyzacja wyłączała Single Switch, do którego byłą podłączona ładowarka IPada.
Ma to na celu zabezpieczenie baterii przed ciągłym ładowaniem.
Jakiś czas temu "zniknęła" możliwość uruchamiania z poziomu automatyzacji Ios  scen Fibaro. Nawet aplikacja Fibaro nie występuje na liście dostępnych do wyboru.
Wygląda to tak jak by aktualizacja IOs wyłączyła taką możliwość.
CZy Ktoś, coś słyszał w temacie.
Na Iphone podobnie.
Pozdrawiam
Robert
20
Wszystko i o wszystkim / Antena satelitarna przy domu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nosal dnia Grudzień 15, 2023, 08:38:33 am  »
Temat: Antena satelitarna do nowego domu. Jakieś rozwiązania już na etapie budowy? Jak to macie u siebie rozwiązane?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10