Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
BleBox / Przypadkowe działanie sterowników rolet
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Łukasz dnia Grudzień 11, 2023, 10:25:50 am  »
Dzień dobry

Czy ktoś miał problem ze sterownikami rolet jak opisany w tym poście:
http://forum.lic.pl/blebox/sterownik-rolet-dzieja-sie-rozne-cuda-losowo/
I czy udało się komuś ten problem rozwiązać?

Pozdrawiam
22
BleBox / Odp: sterownik rolet - dzieją się różne cuda - losowo....
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Łukasz dnia Grudzień 09, 2023, 10:50:56 pm  »
Cześć
Czy udało się rozwiązać ten problem?
U mnie dzieje się to samo i nie potrafię znaleźć przyczyny
Pozdrawiam
23
Wszystko i o wszystkim / Odp: Projekt mebli w mieszkaniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nosal dnia Listopad 23, 2023, 10:55:43 am  »
Jesli chodzi o kuchnię:
Kit: czarny blat; czarny gres w kuchni;
Hit: dozownik na plyn w blacie; wysoka bateria; wysuwany podest na krajalnicę (chowany w szafce); blum!!!; szkło hartowane pomiędzy górnymi, a dolnymi szafkami;

Jeśli szukacie natomiast dobrej ceramiki do kuchni, polecam zerknać sobie na tę pracownię ceramiki z Berdyczowa: https://pisznaberdyczów.pl
24
Home Assistant / Ampio i Home Asisstant
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lemmi dnia Listopad 12, 2023, 07:43:11 pm  »
Dzień dobry.
Jetem posiadaczem systemu Ampio . Z powodu awarii i braku serwisu jak również z innych niedogodności postanowiłem powoli wyprowadzić się z tego systemu. Sprzęt zostaje jako element wykonawczy. Od jakiegoś czasu testuje różne rozwiązania i tak trafiłem na Home Assistant .
Na szczęście  Ampio posiada integrację przez Node-Red.
Nie mam pojęcia o programowaniu i.t.p. Kilka integracji HA > Node-Red > Ampio wykonałem przy pomocy ChatGPT który radził sobie do tej pory dobrze , poległ jednak na przesłaniu informacji w drugą stronę.
Potrzebuje wyświetlić informacje o temperaturze w HA a ChatGPT nie jest w stanie tego zrobić albo ja nie potrafię znaleźć rozwiazania.
Proszę o poprowadzenie za rączkę .
Pozdrawiam Marcin

Dołączyłem wypociny SI  :D
25
Grenton / Wyświetlenie Temperatury na Panelu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez magi2 dnia Listopad 10, 2023, 06:03:15 pm  »
Witam

Mam problem z wyświetleniem temperatury na panelu w konfiguracji FreeDraw
Czujnik temperatury z panelu
Skrypt: w załączniku
Zdarzenie ustawione do wyświetlenia  OnDraw na danej stronie
Mam wrażenie że wartość nie jest aktualizowana

Czy zapomniałem o czymś?

Dziękuję za pomoc
26
Fibaro - sceny / scena Wschód / zachód
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Listopad 03, 2023, 11:40:29 am  »
Hej

Niby proste, ale mnie to drażni, że nie wychodzi - powiedzcie mi w HC3
jak rozwiązaliście problem - badania codziennie przez scene kiedy jest wschód i zachód słońca - co powoduje zmianę zmiennej z day na night i na odwrót ?

27
Wszystko i o wszystkim / Odp: O czym pamiętać w trakcie budowy domu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nosal dnia Listopad 02, 2023, 02:15:10 pm  »
O wielu kwestiach:

porządne ocieplenie
wybór odpowiedniej formy ogrzewania
elektryka
rozstawienie gniazdek (dobrze jest zaplanować je dużo wcześniej)

Warto jest też wczesniej zaplanowac ogród :) I zasadzic krzewy oraz drzewa owocowe
28
Wszystko i o wszystkim / Odp: Wybór mebli kuchennych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nosal dnia Listopad 02, 2023, 02:04:27 pm  »
Od siebie polecam raczej neutralne odcienie. Obecnie mam meble w macie, w poprzednim mieszkaniu miałem na wysoki połysk i powiem szczerze, ze dla mnie wszystko jedno - jedne i drugie trzeba czyścić :)

Jeśli nie masz zupełnie pomysłu jak zaprojektować wnętrze, polecam kontakt z biurem projektowania wnętrz.
29
Fibaro - urządzenia / Odp: RGBW Kontroler obniżenie napięcia na wyjściu dla cewki zraszaczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez raffsa dnia Październik 24, 2023, 08:43:32 pm  »
A sprawdzałeś czy cewki są AC czy DC ja mam RAINBIRDY i daję 24V AC podobno na 24V DC też działają tylko krócej
30
Delta Dore / Odp: Delta Dore - sterowanie ogrzewaniem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez msurowiec7 dnia Październik 08, 2023, 08:28:05 am  »
Witam,

czy można prosić o wyjaśnienie zasady działania regulacji PID w sterowniku Delta Dore Ty box 137+?
Regulacja ma 4 wybory 15, 30, 45, 60 minut, czy oprócz długości minimalnego cyklu (10% czasu podstawy regulacji) występuje także maksymalny czas działania cyklu?

Gdyby można było uzyskać jakiekolwiek informacje, to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10