Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Inne urządzenia / Odp: Fakro Pilot i Pogodynka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Marzec 19, 2023, 01:35:37 pm  »
Da się. Piloty na slave trzeba dodać.
72
Inne urządzenia / Fakro Pilot i Pogodynka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Marzec 18, 2023, 07:53:35 pm  »
Hej
znalazłem wątek
http://forum.lic.pl/inne-urzadzenia/piloty-fakro/msg9610/#msg9610

I mam pytanie bo mam zakupiony przez Budowlańców :) od razu z Oknami Fakro:
- moduł pogodowy ZWMP
- Pilot Z-wave ZRH 12
i Kilka okien - podczas konfiguracji dwa sobie zgrałem z Fibaro HC3 a dwa z Pilotem - oczywiście bawiłem się próbowałem podłaczyć pod pilota i pod HC3 - ale się nie dało.

Poszukałem tematu i widzę, że jednak jest jak myślałem że się nie da ... ech

I pytanie może ktoś znalazł obejście tego?
Czy lepiej nie kombinować wywalić moduł ZWMP i Pilota i wszystkim sterować z Fibaro?
Czy może jednak można wykorzystać moduł pogodowy (mam czujnik deszczu i Wiatru)

Proszę o podpowiedz, aby nie stracić bezsensownie kolejnych godzin :)
73
Fibaro - sceny / Sterowanie wieloma na raz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez integrid dnia Marzec 18, 2023, 09:51:57 am  »
Witam Szanownych Forumowiczów.

Wybaczcie że pierwszy post i od razu pytanie ale, mam poważny problem u klienta u którego jest zainstalowane sporo modułów RGBW w jednym pomieszczeniu.
Czy jest jakiś sposób na sparowanie ich w jedno? Abyśmy ustawiali jednym suwakiem, paletą w aplikacji oświetlenie w wielu RGBW? To samo dla mono. Myślałem że rozwiążę to asocjacjami. Próbowałem bezskutecznie znaleźć jakieś rozwiązanie i ręcę mi już opadają.

Bardzo proszę o pomoc :)
74
Inne urządzenia / Sofar Solar - Fotowoltaika - Problem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Marzec 18, 2023, 08:43:40 am  »

Hej, czy ktoś z was zintegrował tę szybką aplikację? Nadal mam problem z połączeniem
Wyskakuje lub błąd
zwracane dane są nieprawidłowe - długość danych: 32
i
odczyt UDP Błąd: Operacja anulowana

Nie mogę sobie z tym poradzić - pomożesz?

 

https://marketplace.fibaro.com/items/sofar-solar-inverter-local-integration
75
Inne urządzenia / Odp: Klimatyzacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Marzec 16, 2023, 04:17:29 pm  »
Dziękować
76
Fibaro - urządzenia / Odp: Centralki HCl / HC3 lite
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koala dnia Marzec 15, 2023, 08:45:24 am  »
Dziękuję za informację. Widać z tego, że będę musiał dodawać urządzenia pojedynczo.
Pozdrawiam
77
Fibaro - urządzenia / Odp: Centralki HCl / HC3 lite
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Marzec 15, 2023, 08:00:31 am  »
Z HCL na HC3L nie ma takiej możliwości. Tylko na HC3.
Natomiast można kasować i dodawać poprzez potrójne kliknięcie klawisza.
78
Fibaro - sceny / Odp: Roleta krok po kroku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Marzec 15, 2023, 07:59:39 am  »
Tak. Trzeba dodać zmienną.
79
Fibaro - sceny / Roleta krok po kroku homecenter2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafaelio dnia Marzec 10, 2023, 07:40:25 pm  »
Dzień dobry  ;)

Już dłuższą chwilę męczę się nad stworzeniem sceny, która będzie uruchamiana ręcznie, a kolejne jej uruchomienia będą na zmianę sterowały roletą krok po kroku: otwiera - stop - zamyka - stop - otwiera.

Czy jest to w ogóle do zrobienia?
80
Fibaro - urządzenia / Centralki HCl / HC3 lite
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koala dnia Marzec 09, 2023, 10:38:04 pm  »
Witam wszystkich zainteresowanych,
Mam centralkę HC lite (najstarszą) z ustawionymi scenami i urządzeniami. Ostatnio dostałem nową centralkę HC 3 Lite i mam problem z przeniesieniem konfiguracji ze starej centralki na nową. Nie uśmiecha mi się wydłubywanie sterowników ze ściany. Czy jest jakiś sposób na przeniesienie konfiguracji.
Pozdrawiam
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10