Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Inne urządzenia / Odp: Klimatyzacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tom3sko dnia Marzec 09, 2023, 10:34:58 pm  »
https://youtube.com/shorts/K3YjFhYRza8?feature=share

Napewno wysterujesz ta Klima z urządzenia wirtualnego bądź z quick appsa
82
Inne urządzenia / Klimatyzacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Marzec 09, 2023, 10:03:52 pm  »
Szybkie pytanie jakie klimatyzacje działają z Fibaro?

Czy tylko z czujnikiem na podczerwień jako Wirtualny pilot?
83
Inne urządzenia / Żarówki bądź halogeny RGB z REST API
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tom3sko dnia Marzec 07, 2023, 05:34:21 pm  »
Witajcie, czy ktoś ma jakieś info odnośnie halogenów bądź żarówek RGB które działają miedzy innymi z aplikacjami TUYA i da się nimi sterować za pomocą API ?
Chodzi o to by móc taką żarówkę wysterować za pomocą innego systemu automatyki domowej np fibaro bądź grentonem.
84
Z-wave - dyskusja ogólna / Odp: Temperatura zewnętrzna - pomiar
« Ostatnia wiadomość wysłana przez viperlodz dnia Marzec 04, 2023, 01:16:58 pm  »
Np. pod smart implanta można podpiąć
Ogólnie jest brana z portalów pogodowych. Można zmienić lokalizacje, bo mołe jest zła i w tym problem.
85
Z-wave - dyskusja ogólna / Temperatura zewnętrzna - pomiar
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PioSpec dnia Marzec 02, 2023, 07:04:02 pm  »
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jaki czujnik/model podłączyć do Fibaro aby mieć temperaturę zewnętrzną?
Nigdzie nie mogę znaleźć :(

Temperatura, którą Fibaro pokazuje jako zewnętrzną jest nie wiem skąd i jak zmienić jej odczyt :)
86
Dyskusja ogólna / Dzień dobry :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PioSpec dnia Marzec 02, 2023, 07:00:55 pm  »
Chętnie podzielę się wiedzą z innymi użytkownikami automatyki domowej. Używam Fibaro.
87
Inne urządzenia / czujnik Szamba i smat Implant
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtas810 dnia Luty 28, 2023, 01:06:51 pm  »
Panowie

Macie doświadczenie jaki czujnik kupić (bateria/prąd stały) do Szamba i jak to zintegrować z Smart implantem - aby powiadamiało mnie Fibaro o tym, że już jest np. Połowa Szamba zapełniona lub jest już cały i czas wezwać odpowiednie służby :) ?
88
BleBox / tempsensor, tylko temperatura na stronie internetowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Levv dnia Luty 23, 2023, 09:42:10 pm  »
Witam
Posiadam prostą stronię internetową i chcę umieścić z na niej tylko temperaturę z tempsensora.
Wszystko w sieci lokalnej.
Będę wdzięczny za kawałek kodu, który pokaże mi temperaturę i jeszcze jak by się sama odświeżała.
Dzięki za pomoc.
89
Giełda - ogłoszenia / Głowica Stella Z
« Ostatnia wiadomość wysłana przez prezes-tk dnia Luty 23, 2023, 04:54:21 pm  »
Dzień dobry,
mam do sprzedania 3 szt. używanych głowic Z - Wave Stella Z.  Cały czas działające, używałem zasilaczy zamiast baterii AA więc nie powiem jak długo wytrzymują baterie, termostaty zamontowałem w 2015 r. Jak to Z-Wave, czasem traciły kontakt z centralą (VERA) lub przestawały np. podawać temperaturę - trzeba było je "popchnąć" poprzez wybudzenie. Używałem ich w taki sposób, że na sygnał z centralki się otwierały lub zamykały, temperaturę dla sterowania pieca odczytywał czujnik w termostacie ściennym, a głowice były tylko elementem wykonawczym - otwórz/zamknij dopływ do grzejnika. Tel. 781 630 550
90
Wszystko i o wszystkim / Odp: Ogrzewanie domku rekreacyjnego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez abudabi dnia Luty 21, 2023, 12:42:08 pm  »
wszystko jest drogie, co ty mówisz? nie jest takie drogie urządzenie do grzania klimą?
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10