Xiaomi Mi Robot - lepszy od Roomby?

  • 4 Odpowiedzi
  • 6977 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Nowak

  • * 1
  • 0
Xiaomi Mi Robot - lepszy od Roomby?
« dnia: Październik 31, 2019, 11:08:07 am »
Witam, rozważam zakup robota sprzątającego. Skłaniam się ku chińskiemu Xiaomi, ponieważ kiedyś już miałem od nich telefon i byłe bardzo zadowolony. Czy ktoś go posiada lub ma porównanie względem popularnej Roomby?
Pozdrawiam użytkowników bardzo serdecznie.
*

Offline Kamikaze

  • Administratorzy
  • ***** 105
  • 4
  • Nazwa i wersja ID: Loxone + GoogleHome + Satel + KNX
Odp: Xiaomi Mi Robot - lepszy od Roomby?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2019, 08:57:39 pm »
Posiadam S6 i jestem mega zadowolony. Romby nie miałem, ale jest 2x droższa, a skoro ten spełnia moje wymagania w 100% to to już deklasuje u mnie roombe.
https://instalacjeinteligentne.pl - Inteligentne instalacje
*

Offline Greger

  • * 2
  • 0
Odp: Xiaomi Mi Robot - lepszy od Roomby?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2020, 08:58:22 am »
Xiaomi wcale nie gorsze, nie przepłacaj za markę.
*

Offline TomekWaw

  • ** 68
  • 3
  • Nazwa i wersja ID: Loxone + Loxberry
Odp: Xiaomi Mi Robot - lepszy od Roomby?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2020, 01:22:11 am »
Skłaniam się ku chińskiemu Xiaomi, ponieważ kiedyś już miałem od nich telefon i byłe bardzo zadowolony.

Dziwna argumentacja wyboru..
Przecież firma Roborock, produkująca odkurzacze, nie ma praktycznie nic wspólnego z firmą produkcją telefony (prócz powiązań kapitałowo-właścicielskich).
Z telefonu Samsunga Galaxy pewnie też byłeś kiedyś zadowolony, dlaczego nie rozważasz odkurzacza Samsung Navibot? ;)

Bez względu na walory smartfonów, odkurzacze Xiaomi wychodzą w przeróżnych testach i recenzjach bardzo dobrze.
Polecam kanał Vacuum Wars na YouTube - tam znajdziesz rzetelne testy i obiektywne porównania, które wyposażą Cię bardziej racjonalne kryteria wyboru.

Ze swojej strony nic konkretnego o Roborocku powiedzieć nie mogę, bo wybrałem i kupiłem Deebota Ozmo 950.
Tu jest film jak wypada on na tle Roborocka S6 oraz Roomby i7:
https://www.youtube.com/watch?v=IZuHgVoJnok
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2020, 01:27:15 am wysłana przez TomekWaw »
*

Offline szopen

  • ** 32
  • 1
  • Nazwa i wersja ID: 3x HA + 2x Vera 7.31 (1x Edge, 1x Plus + 1x Plus w zapasie), Lite niestety padła sprzętowo…,
Odp: Xiaomi Mi Robot - lepszy od Roomby?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2021, 12:08:31 am »
Skłaniam się ku chińskiemu Xiaomi, ponieważ kiedyś już miałem od nich telefon i byłe bardzo zadowolony.

Dziwna argumentacja wyboru..
[…]
Chyba typowa dla SPAM-botów…