EFC-01 - kontroler systemu Exta Life

  • 0 Odpowiedzi
  • 4019 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline extalife

  • Moderator
  • ***** 24
  • 0
  • Nazwa i wersja ID: Exta Life
EFC-01 - kontroler systemu Exta Life
« dnia: Październik 18, 2019, 02:49:41 pm »
Kontroler EFC-01 to jednostka centralna, która łączy odbiorniki, czujniki i nadajniki EXTA LIFE nadając im funkcjonalność systemu inteligentnego.

Zadaniem kontrolera jest także współpraca z urządzeniami mobilnymi działającymi w oparciu o system Android oraz iOS. Wymaga to zainstalowania darmowej aplikacji EXTA LIFE, która umożliwia konfigurację całego systemu oraz jego późniejszą obsługę.

Rola kontrolera EFC-01 w systemie EXTA LIFE sprowadza się do zarządzania wszystkimi jego elementami, które zostały z nim sparowane. Jest to także doskonałe narzędzie dla instalatora systemu, umożliwia zdalne dopisywanie nadajników do odbiorników oraz ich parametryzację.
Implementacja funkcji czasowych oraz logicznych zwiększa możliwości EXTA LIFE o automatyzację pewnych procesów. Komunikacja dwukierunkowa pomiędzy kontrolerem a odbiornikami sprawia, iż w aplikacji zawsze pokazywany jest aktualny stan odbiornika. Dotyczy to zarówno sterowania w obrębie sieci domowej jak również poza nią (poprzez sieć Internet). Kontroler wyróżnia się niewielkimi wymiarami.

Zachęcamy do zapoznania się z:
Film przedstawiający obsługę kontrolera: https://www.youtube.com/watch?v=AIb3rZaok48
Instrukcja obsługi: https://extalife.pl/wp-content/uploads/2017/12/Kontroler-exta-life-v1.81-20.12.2017.pdf
Urządzenia systemu Exta Life: https://zamel.com/pl-PL/produkty/exta-life-inteligentny-dom
Zachęcamy do zapoznania się z systemem EXTA LIFE na YouTube - https://bit.ly/extalife-YT