Syndrom sztokholmski w praktyce

  • 17 Odpowiedzi
  • 7575 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sztywniak

  • ***** 601
  • 23
  • Nazwa i wersja ID: HC2 3.60/ 4.37, Vera 1.7.1018
Odp: Syndrom sztokholmski w praktyce
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 25, 2015, 10:40:08 pm »
z relacji użytkowników jest OK, bawiłem się tym ale za krótko żeby wyrobić zdanie.
Obiecująco wygląda też jeedom.fr
Wyszły kolejne aktualizacje do UI7 Very, odkurzę moją Edge i zobaczę co jest bo pierwsza wersja była tragiczna.
*

Offline richo

  • Moderator Globalny
  • ***** 146
  • 6
  • Nazwa i wersja ID: Indigo 6/HC 4.037
Odp: Syndrom sztokholmski w praktyce
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:06:24 pm »
Dzisiaj wszedłem sobie z ciekawości na forum F wątek o nowej wersji 4.040.

Powiem szczerze, że niektóre teksty to już nadają się do kabaretu albo do sądu...

Rzeczywiście jedyną odpowiedzią na to dlaczego ludzie siedzą dalej z F jest tytuł tego wątku ;-)
Zdaję sobie sprawę z tego, że wymiana na inny system to spore wyzwanie ale mówię Wam WARTO ... a przynajmniej warto spróbować aby odzyskać panowanie nad swoim ID.

PS
Nie wiem czy zaglądacie czasem na Facebook firmy F. Niesamowite ile jest negatywnych wpisów a w zasadzie prawie żadnych pozytywnych oczywiście poza pięknymi reklamami. Jak to się mówiło? "Ty to widzisz i nie grzmisz?" czy coś tak...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2015, 12:10:09 pm wysłana przez richo »
richo
*

Offline marecki_0luk1

  • Administratorzy
  • ***** 430
  • 26
  • Nazwa i wersja ID: HC3 5.070.42 / HC2 4.600
Odp: Syndrom sztokholmski w praktyce
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 01, 2015, 01:06:12 pm »
richo ja tam zawsze staram się im jechać pod postami na FB i Twitterze :) Generalnie tak jak mam w statusie: love Fibaro marketing. Sam się zastanawiam czy ktoś w końcu zdecyduje się na zgłoszenie niezgodności towaru z opisem - np. door window sensor w nowej wersji nie chce się dodac do mojego HC2 :]