Dodanie użytkownika do sekcji Rodzina w zakładce Twój dom w HCLite

  • 3 Odpowiedzi
  • 2476 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cześć, proszę o pomoc - jak w hcl dodać w zakładce Twój dom w sekcji Rodzina nowych użytkowników.
W zakładce Konfiguracja >> Uprawnienia dodałem nowych użytkowników, zalogowałem się na każdego z nich, ale oprócz admina w zakładce Rodzina nie widać żadnego  z nowo dodanych.
*

Offline tadeo12343

  • * 18
  • 1
  • Nazwa i wersja ID: tadeo12343
Odp: Dodanie użytkownika do sekcji Rodzina w zakładce Twój dom w HCLite
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2016, 09:04:32 am »
Logowania na smartfonach zmien, Zaloguj kazdy smartfon na odpowiedniego uzytkownika dodanego w HCL. APLIKACJA MOBILNA - WYBIERZ CENTRALE - EDYTUJ  i logowanie na uzytkownika dodanego wczesniej w HCL.  Wtedy zobaczysz ich telefunkeny jako rodzina. W tym miejscu chce podziekowac viperlodz za to ze mnie uswiadomil w tej kwestji bo juz gryzlem sie w dupe jak to zrobic.
Odp: Dodanie użytkownika do sekcji Rodzina w zakładce Twój dom w HCLite
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2016, 11:22:01 am »
Tadeo dzięki za podpowiedź ale u mnie to nie zadziałało. Próbowałem na nowego usera logowania zdalnego i logowania lokalnego. W obu przypadkach nowy user nie pojawił się w sekcji Rodzina.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2016, 11:24:00 am wysłana przez manjana »
*

Offline tadeo12343

  • * 18
  • 1
  • Nazwa i wersja ID: tadeo12343
Odp: Dodanie użytkownika do sekcji Rodzina w zakładce Twój dom w HCLite
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2016, 04:39:44 pm »
FAK angole mowia tak. Odinstaluj ta apk z tel i zainstaluj ponownie; w HCL utworz nowego uzytkownika i zaloguj sie nim w apk mobilnej. Powinno byc ok. Caly ten system działa tak nieprawdopodobnie niestabilnie ze szkoda gadac - przynajmniej u mnie - panowie z F  grzebali ostatnio przy dostepie zdalnym i od tego czasu nie dzialja widoki kamer w tymze.