Nowa książka o inteligentnych domach

  • 1 Odpowiedzi
  • 1488 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nowa książka o inteligentnych domach
« dnia: Luty 15, 2016, 09:27:59 am »
Cześć Wszystkim!
przywitam się tutaj ze wszystkimi. Jestem wykonawcą systemów automatyki w budynkach (głównie Loxone i KNX) i cieszę się, że mogę być częścią tej społeczności. Ale do sedna.

Za poleceniem Sztywniaka to tutaj zamieszczam ten news. Pochwalę się - napisałem książkę o inteligentnych domach. Dwa słowa o niej:

To będzie pierwsza i jedyna nietechniczna książka o inteligentnych domach. Co znaczy nietechniczna? Jest ona skierowana do wszystkich fanów nowych technologii, osób zainteresowanych nieruchomościami i szeroko pojętą branżą domową. Nie dotyczy, ani nie reklamuje żadnego konkretnego systemu automatyki.

Trwa kampania crowdfundingowa na rzecz jej wydania. Książkę można kupić już teraz (w niższej cenie), ale wysyłka będzie w kwietniu, po zakończeniu kampanii.

link do akcji:
www.odpalprojekt.pl/10-mitow

Żeby nie brzmiało to tak, jakbym próbował pasożytować na tym forum, dla każdego, kto kupi książkę i wyśle mi wiadomość przez forum, dołączę antykradzieżowe etui na karty bankowe.

Dostępne są również pakiety sponsorskie i szczególna opcja dla tych, którzy chcą kupić więcej książek "na rozdanie" - swoim klientom, partnerom etc. Na stronie kampanii o tym nie pisałem, więcej info na PW lub poczta@maciejturski.pl

*

Offline marecki_0luk1

  • Administratorzy
  • ***** 430
  • 26
  • Nazwa i wersja ID: HC3 5.070.42 / HC2 4.600
Odp: Nowa książka o inteligentnych domach
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2016, 02:54:54 pm »
Chętnie wesprę projekt i przeczytam książkę.